The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

misticjoe

#9098 Jedi knight: V pohodě. Psal jsem to schválně tak, abych nikomu případně nic nevyspoileroval do ofiko premiéry, tak to mohlo vyznít tak, že si tahám triko :-)
Jinak jsem opravdu zklamán. Jeví se mi to tak, že budget byl zkrouhnut ještě víc a zřejmě je celkem jasné, proč někteří herci vědomě opouštějí potápějící se loď.

překladatel
8.10.2018 | 12:04:47
Ing.Tatiana

akoooo zacinaju sa robit z toho game of thrones more… hlavny hrdinovia by sa mali zobrat a ist dopice uplne inam.. toto uz je nahlavu co z toho spravili… a hlavne meggie uz som myslel ze ju konecne odjebu 2 serie uz mi zerie nervy

#9103 misticjoe
8.10.2018 | 12:07:14
misticjoe

#9102 Ing.Tatiana: Neboj, dočkáš se. Podle všeho také odchází, stejně jako Rick.

překladatel
8.10.2018 | 16:41:43
Mela

#9099 Mighty Iwory: Nevím jak u zvěře ale u ryb se uvádí že kdyby lidstvo zmizelo tak bude trvat 50 let než se obnoví stavy před příchodem masivního rybolovu. Zapomínáte že zombie napadají i zvířata tak tam můžou být stavy horší jak před apokalypsou. O jídlo pláčou především spasitelé a jak bylo řečeno v seriálu tak protože jim ve svatyni nic moc neroste.

#9107 misticjoe
8.10.2018 | 20:17:48
Komanc

Kdyby byl celej dil o tom jak Jadis na zacatku jezdi na koni, tak by to asi bylo zajimavejsi :) Ikdyz jsem zvedavej, jestli Gregory fakt zarval, nebo ho jeste odrizli vcas a byla to jen dalsi vystraha…

8.10.2018 | 20:33:08
ori

Ja nechápem čo je to za nový trend na všetko v TWD frfľať. Osobne považujem 7. a 8. sériu až na pár epizód za absolútny prepadák, a istú dobu som naozaj zvažoval ukončiť sledovanie. Ale táto epizóda bola podľa mňa rovnako dobrá ako hociaká epizóda z prvých sérií, nič jej nechýbalo.

webmaster
8.10.2018 | 21:04:51
misticjoe

#9104 Mela: I kdyby (ten časový údaj se mi moc nezdá), tak pořád tu máme šneky, sarančata, šváby a jiné nutričně hodnotné hmyzáky (prý delikatesa, nikdy jsem to nejedl, ale když je nouze…). Zombáč to nejí. Stejně jako nejí například ptáky, protože uletí. Čumí na začátku na hejno vran, jak je moc pěkný, ale kdyby jich deset sejmuli, maj véču pro osadu. Takže – i kdyby zombíci vyžrali všechnu vysokou v lesích, tak jídla je furt habakuk. Jenže to by musel mít Daryl tu kuši i na něco jinýho, než na headshot machrování.

#9108 Batiatus
překladatel
8.10.2018 | 21:13:32
Batiatus

#9107 misticjoe: Pochybujem že by stovky ľudí dokázali vyžiť na hmyze ale život je plný prekvapení :D To isté aj s vtákmi. Ono myšlienka je to síce pekná ale uloviť dostatok vtákov nato aby z nich mohli byť každý deň nakŕmený celé stovky ľudí je už vec druhá :D Hlavne ak bereme do úvahy to, že im možno tréba s nabojmi šetriť, pretože ich nemajú nekanečno a míňať by sa mohli rýchlejšie než produkovať. A moc by ich možno nemali používať ešte práve kvôli tomu, aby k sebe nelákali chodcov. Nie každý vie strielať s luku či kuše. Ako nám sa z pohodlia domova ľahko vypisuje čo tréba robiť, ale kto vie aká by nakoniec bola realita keby že sa nachádzame v koži preživších :D

8.10.2018 | 21:58:05
dahakere

Takdy musím uznat, že tato epizoda byla vcelku fajn. Teda až na to že se postavy chovají stále jako hlupáci jen proto, aby se tam něco stalo. (Spoiler, ale pokud jste to neviděli tak nelezte do diskuze omg…) Příklad s tím povozem. V první vteřině co jsem viděl jak ho jdou házet na to sklo mi bylo jasné co se stane a přitom by stačilo na to hodit pár desek na rozložení váhy. Nic na co by člověk musel být génius (neříkejte mi jakej problém by bylo donést tam pár fošen …) a v seriálu to působí fakt dementně. A té smrti v tomto díle raději ani nemluvím, její následky byly sice ok ale její příčina … lidem v zombie apokalypse tohoto seriálového universa asi pomalu odumírají mozkové buňky (jo jsou jen debilně napsané já vím -.-). Jako na první série to nemělo, ale v tomto díle bylo opravdu dost dobrých nápadů, které ty negativa docela vyvažovaly. Na TWD dobrej díl.

9.10.2018 | 11:44:51
vozralec

No sranda. Musíme rychle pryč, jdou sem zombíci. Zachráním koně a je po mně. Teď už ty zombíky pokosit můžeme. Ha ha. Místo do muzea mohli zajet někam na farmu. A když už byli v tom městě, tak tam mohli sehnat daleko víc věcí. A hlavně by si mohli vyrobit nějakej kosící povoz, nebo jen klec pro pár lidí, v které by chodili a posouvali ji a přitom kosili zombíky kolem sebe :-) Čisto musí být.

9.10.2018 | 23:38:32
Mighty Iwory

presne tak,minimalne v bilem dome a prilehlych mistech by muselo zustat kupa zbrani a munice,za pruzkum by to stalo..treba nas serial prekvapi a dalsi vypravy se vrati do mesta jako tomu bylo na zacatku v atlante..punc imbecility si ale zachovavaji z poslednich rad(co se tyka rozhodovani v krizovych situacich) jinak drzim palce a snad to bude koukatelne :)

11.10.2018 | 12:46:06
Krukyt293

tak tato séria začala asi lepšie ako som čakal super dej akcia zombie aj dialógy viac logickosti a napinavosti len tak ďalej

15.10.2018 | 19:43:30
Cermb0

Musím říct, že zatím jsem velmi mile překvapen. Má to zajímavé kouzlo, baví mě to a dokonce mám po letech opět ten pocit, že se těším na další díly… Jen tak dál!

15.10.2018 | 20:35:38
ori

Musím len súhlasiť, druhá epizóda snáď ešte lepšia ako prvá. Nechápem ľudí čo stále pindajú že je tam nuda a podobne, nebudem si TWD za každú cenu zastávať pretože napr 7. a 8. séria boli na pár častí hrozné, ale 9. je zatiaľ skvelá.

webmaster
15.10.2018 | 21:06:48
heminstein

Takhle dobrý díl dlouho nepamatuju. Mělo to spád a celkem dobré, smysluplné dialogy. Vůbec jsem se nenudil a jen doufám, že to vydrží.

#9116 Stardos
15.10.2018 | 21:38:48
Stardos

#9115 heminstein: Četl jsem si spoilery pro další epizodu a určitě se to stále bude držet

15.10.2018 | 22:18:35
misticjoe

Jop – fajn epizoda. Taková už dlouho nebyla. Pěkně všechno vyvážené. Teď jen zbývá zjistit, proč byla Anne tak vyplašená z toho letadla na noční obloze.

#9119 ori
překladatel
15.10.2018 | 22:41:57
vozralec

Hele jde to. Akorát ta skupina, co žije tam, kde nic neroste, tak nechápu, proč se nepřemístí tam, kde to roste :-) Tím by se vyřešilo to zásobování :-)

16.10.2018 | 0:12:05
ori

#9117 misticjoe: To bola tá jej helikoptéra.

webmaster
16.10.2018 | 8:02:33
Mighty Iwory

Zase fajn dil,obzvlast se mi libila scena s kladama co Rick rozkutalel,jen to mohl utnout sekyrkou to lano a ne na to ze dvou metru strilet :D ale efekty pekne,smal jsem se jak maly kdyz to ty zombiky drtilo :D je fajn ze se ted boji uz jen zombiku zase,ale z prepadeni Wolves se mohli poucit,nu uvidime..a klidne mohli udelat skupinu co by ty male stada likvidovala,bylo by to i divacky zajimavejsi nez je s vysilackama a sirenou vencit po mistnich lukach a lesich :D jinak se moc tesim na dalsi dily.. a pochvala za titulky rychle,bez nich jsem Eugenovi moc nerozumnel :)

16.10.2018 | 8:27:10


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama