The Walking Dead (Živí mrtví) Diskuze: Aktuální epizoda

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Venous4

Finale, hmm des a hruza. Asi druhe nejslabsi finale od prvni sezony.

16.4.2018 | 19:17:46
ori

#9077 Jednoočko: Odkedy zistila v 6. sérii že je tehotná ubehlo len pár týždňov, to preto.

16.4.2018 | 20:06:48
Gustava the goose

Nejlepší byla rozlučka s Morganem ( žádná :D )

#9084 misticjoe
16.4.2018 | 22:18:02
misticjoe

#9083 Gustava the goose: Ona je v FTWD.

17.4.2018 | 0:43:11
Lardis

Za mě tento díl veliké zklamání. Rick na to Neganovi skočil, přesto z toho vyšel totálně beze ztrát. Totálně. Chápu, že se o to zasadil Eugene, ale tahle jeho sabotáž působila dost… nevím, samospásně? Velké riziko, že si ty sabotované patrony nevyzkouší někdo dřív, než se spustí palba. Ať už Negan před odjezdem, nebo třeba nějaký střelec cestou, když potkají walkera… Rick a Michonne úplně najednou sluníčkoví, navíc když už tam byli všichni nastoupení, myslím, že v reálu by Meggy ihned po „save him“ spustila davovou reakci. Lidí, co by chtěli Negana mrtvého, tam muselo být mnohem víc, obzvlášť těsně po tom bojovém zápalu.

No co už naděláme. Mě teď teprve čeká třetí řada FTWD a tam bych si dle ohlasů měl spravit chuť. :)

17.4.2018 | 8:26:08
letal50

už se seriálem zabývat nebudu..už to stačilo..

17.4.2018 | 17:05:55
alex62

Dámy a pánové, bylo nám s vámi pěkně, ale u tohoto seriálu už se setkávat nebudeme. Škoda času, který se dá věnovat jiným, kvalitnějším počinům. Sbohem.

18.4.2018 | 18:40:27
Stardos

Slova silná, zajímá mě ovšem ta akce :D Čekám, že 99% z odcházejících tu další sérii uvidím :D

18.4.2018 | 19:46:37
corehunter

Tento díl neměl tolik akce, ale z mého pohlede měl nejsilnější emoce ze všech dílů, které zatím byly. Není třeba, aby furt někdo umíral, i když některé hlavní postavy jsou tam úplně zbytečné…Mohou proto, aby se jich zbavili vybrat lepší moment

18.4.2018 | 22:56:06
FUBAR

Seriál začal upadat někdy od chvíle vzniku Fear The Walking dead…na který sem přestal koukat po první sezóně. Poté už to bylo v originálním seriálu jen slabší a slabší…všechno šlo do kopru. Oficiálně jsem seriál přestal sledovat dílem ve kterym umřel Carl (ne že by to byl důvod, sral mě od začátku). Musím říct, že od té doby se v mém životě vše zlepšilo…vztahy, práce..dokonce i muj sexuální život…né teď vážně: prožili jsme zde společně za těch 8 let něco magického. Walking Dead ve svý době přinesl něco, na co jsem dlouho na obrazovkách čekal. Můj v ten čas již pár let oblíbený žánr dostal svuj vlastní seriál, což bylo super. Já zombie žánru zůstanu i na dále věrný a budu jeho skálopevnej fanda až do konce věků…nejpozději do doby než se ze mě taky stane zombie. Jenže si bohužel zombie apokalypsu představuju trochu jinak než se ubírá v posledních pár sezonách seriálu Walking Dead. Je mi jasný že Walking Dead nebyl nikdy jen o zombících. Jenže seriál už není ani o životě lidí v post apo ale spíš taková groteska ve stylu Ulice apod. odpadů televizního dna. V nejlepším se mám přestat..i když tady to nejlepší je už pár let zpátky. Já vám tímto za všechny zde strávené chvíle děkuji. Tak AHOOOJ!!

27.4.2018 | 22:37:50

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec osmé série

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Osmá série The Walking Dead je za námi a na jejím konci se uzavřela jedna velká kapitola. Přečtěte si, co na poslední díl říká představitel hlavní postavy, herec Andrew Lincoln.

Nepřehlédněte

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Šestá a sedmá série podstatně rozšířily komunity přeživších, jejichž příběhy sledujeme. Aby toho však nebylo málo, tak se v aktuálním dvanáctém díle objevila nová. O koho asi jde?

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK