The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Venous4

Finale, hmm des a hruza. Asi druhe nejslabsi finale od prvni sezony.

16.4.2018 | 19:17:46
ori

#9077 Jednoočko: Odkedy zistila v 6. sérii že je tehotná ubehlo len pár týždňov, to preto.

webmaster
16.4.2018 | 20:06:48
Gustava the goose

Nejlepší byla rozlučka s Morganem ( žádná :D )

#9084 misticjoe
16.4.2018 | 22:18:02
misticjoe

#9083 Gustava the goose: Ona je v FTWD.

překladatel
17.4.2018 | 0:43:11
Lardis

Za mě tento díl veliké zklamání. Rick na to Neganovi skočil, přesto z toho vyšel totálně beze ztrát. Totálně. Chápu, že se o to zasadil Eugene, ale tahle jeho sabotáž působila dost… nevím, samospásně? Velké riziko, že si ty sabotované patrony nevyzkouší někdo dřív, než se spustí palba. Ať už Negan před odjezdem, nebo třeba nějaký střelec cestou, když potkají walkera… Rick a Michonne úplně najednou sluníčkoví, navíc když už tam byli všichni nastoupení, myslím, že v reálu by Meggy ihned po „save him“ spustila davovou reakci. Lidí, co by chtěli Negana mrtvého, tam muselo být mnohem víc, obzvlášť těsně po tom bojovém zápalu.

No co už naděláme. Mě teď teprve čeká třetí řada FTWD a tam bych si dle ohlasů měl spravit chuť. :)

17.4.2018 | 8:26:08
letal50

už se seriálem zabývat nebudu..už to stačilo..

17.4.2018 | 17:05:55
alex62

Dámy a pánové, bylo nám s vámi pěkně, ale u tohoto seriálu už se setkávat nebudeme. Škoda času, který se dá věnovat jiným, kvalitnějším počinům. Sbohem.

18.4.2018 | 18:40:27
Stardos

Slova silná, zajímá mě ovšem ta akce :D Čekám, že 99% z odcházejících tu další sérii uvidím :D

18.4.2018 | 19:46:37
corehunter

Tento díl neměl tolik akce, ale z mého pohlede měl nejsilnější emoce ze všech dílů, které zatím byly. Není třeba, aby furt někdo umíral, i když některé hlavní postavy jsou tam úplně zbytečné…Mohou proto, aby se jich zbavili vybrat lepší moment

18.4.2018 | 22:56:06
FUBAR

Seriál začal upadat někdy od chvíle vzniku Fear The Walking dead…na který sem přestal koukat po první sezóně. Poté už to bylo v originálním seriálu jen slabší a slabší…všechno šlo do kopru. Oficiálně jsem seriál přestal sledovat dílem ve kterym umřel Carl (ne že by to byl důvod, sral mě od začátku). Musím říct, že od té doby se v mém životě vše zlepšilo…vztahy, práce..dokonce i muj sexuální život…né teď vážně: prožili jsme zde společně za těch 8 let něco magického. Walking Dead ve svý době přinesl něco, na co jsem dlouho na obrazovkách čekal. Můj v ten čas již pár let oblíbený žánr dostal svuj vlastní seriál, což bylo super. Já zombie žánru zůstanu i na dále věrný a budu jeho skálopevnej fanda až do konce věků…nejpozději do doby než se ze mě taky stane zombie. Jenže si bohužel zombie apokalypsu představuju trochu jinak než se ubírá v posledních pár sezonách seriálu Walking Dead. Je mi jasný že Walking Dead nebyl nikdy jen o zombících. Jenže seriál už není ani o životě lidí v post apo ale spíš taková groteska ve stylu Ulice apod. odpadů televizního dna. V nejlepším se mám přestat..i když tady to nejlepší je už pár let zpátky. Já vám tímto za všechny zde strávené chvíle děkuji. Tak AHOOOJ!!

#9091 Vena38
27.4.2018 | 22:37:50
Vena38

#9090 FUBAR: pod to se rád podepíšu.. groteska je ještě slabé slovo, z kultovního seroše se stala sračka

13.8.2018 | 22:58:29
Harleys

Vidím že jsem tady asi jediná komu se finále líbilo. Nevím ale za mě dost dobrý!!! Porazil Rick Negana? Porazil. Tak co ještě řešit? Navíc teď když je Negan zavřený v tom " sklepě " nebo co to je, tak to bude hodně zajímavé… Nemám tomu co vyčíst!

1.10.2018 | 18:29:59
Harleys

#9063 LucieMil.: Ano šeptači… objeví se v 9 sérii

1.10.2018 | 18:32:01
ori

Dnes zomrel Scott Wilson :(

webmaster
7.10.2018 | 10:08:06
misticjoe

Za mě start deváté série ještě horší, než jsem čekal. Začátek slibný, po deseti minutách ale opět pravidelná dávka emocí a nesmyslů. Dvakrát jsem se přistihl, že koukám na timeline, kdy už bude kruci konec. Časový skok prapodivný (ano, vyřešila se těhotná Maggie, ale nějak se mi nezdá, že by se to „všude“ posunulo o cca rok a půl), neustálé řešení jídla (takových let bez miliard lidí by se už na populaci zvěře a hmyzu sakra projevilo), slabomyslnné politikaření a postelové scény jak z mexické telenovely. Sorry, ale tohle ne…

#9096 Jedi knight
překladatel
7.10.2018 | 22:04:03
Jedi knight

#9095 misticjoe: Ako si mohol mať pozretý diel už cca o 22:30 v nedeľu SEČ (príspevok pridaný pred 10 hodinami), ked premiéra bola o cca 2:30 SEČ v pondelok? Ak mám teda správne informácie.

#9097 Xavik
8.10.2018 | 8:23:59
Xavik

#9096 Jedi knight: Díl unikl už v neděli na net.

#9098 Jedi knight
admin
8.10.2018 | 9:19:22
Jedi knight

#9097 Xavik: Tak sa zdá, že nie som dostatočne informovaný :) ďakujem a misticjoe, srry.

#9101 misticjoe
8.10.2018 | 9:26:19
Mighty Iwory

fakt hrozna sracka,ale je to o malinko lepsi nez posledni serie…taky mi prijde nesmyslne ze poslou pro pluh do Washingtonu 15ti lete kluky a zabijaci ze svatyne odhani vrany..souhlas s tou zveri,ryb musi byt taky pokokot,hlavne ze vsichni placou kvuli hladu..ok byla rychlost tituli,dik moc

#9104 Mela
8.10.2018 | 10:19:26
Mighty Iwory

A ten Ken nebo jak se jmenoval taky nemusel zakoprit,do minuty ty zombiky sundali aniz by se priblizili povozu..museli nekoho nechat umrit,aby jsme se bali obcas o nesmrtelne hlavni postavy :)

8.10.2018 | 10:23:21


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama