The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Mighty Iwory

A ta helikoptera je co?Jadisina asi neni,nebo jo?v minule serii hledala svetlici akorat na signal pro ni,jinak to tam nevysvetlili myslim..I jeji chovani mi prijde zvlastne vypocitave,tak nevim nevim…podle fotek se Jadis vrati asi zpet na skladku neco pohledat…

#9122 Batiatus #9124 ori
16.10.2018 | 8:31:11
Batiatus

#9121 Mighty Iwory: Myslím že viem čo znamená tá helikoptéra ale nechcem spoilerovať :D

16.10.2018 | 9:38:26
dahakere

nikdo se tu nechoval jako po lobotomii = fajn díl :D … a to myslím jako vážně :)

16.10.2018 | 12:15:39
ori

#9121 Mighty Iwory: Jadis je nejako spojená s ľuďmi z helikoptéry, na skládke mali aj heliport, a vtedy keď jej Spasitelia zabili ľudí tak na ňu čakala. Pochybujem že by v oblasti lietali 2 helikoptéry.

#9125 Mighty Iwory
webmaster
16.10.2018 | 16:28:17
Mighty Iwory

#9124 ori: to si pamatuju,vzdyt jsem psal ze se tam asi vrati,ale rickovi nebo tak o te helikoptere nic nerekla a to ji videl taky..rekl bych ze za tu dobu co tam tak pospolu zijou uz na vrtulnik u taboraku mohla dojit rec,neni to nic obvykleho :)

#9126 ori
16.10.2018 | 17:46:15
ori

#9125 Mighty Iwory: Tiež som dúfal, že už hneď na začiatku budeme vidieť o čo ide, že im to povedala počas časového skoku, ale ako sme počuli keď sa bavila s Gabrielom, má svoje tajomstvá, a keď teraz videla tú helikoptéru vyzerala vydesená…možno to nie sú práve jej najlepší priatelia.

webmaster
16.10.2018 | 19:49:52
Hunter12

Zatím jsem se k nové sérii nechtěl vyjadřovat. Chtěl jsem s tím počkat, až bude odvysíláno víc dílů, ale přece jenom se vyjádřím už teď. Do nové série jsem vkládal veliké naděje, ale bohužel mně hrozně zklamala. 4. série FTWD se mi líbila 100krát víc.

#9128 RedRose #9129 Stardos
17.10.2018 | 9:44:37
RedRose

#9127 Hunter12: Neberu ti tvůj názor, ale za sebe musím napsat, že i když ještě nejsem z 9-té TWD moc nadšený, tak mám z toho dobrý pocit a jsem zvědavý co bude příště, což už dlouho nebylo… Proti tomu zmiňovaná 4-tá řada FTWD (hlavně druhá polovina) je žhavý kandidát na nejhorší sérii obou těchto seriálů… Jistá míra nelogických tahů a chování postav se seriálům, obzvlášť v těchto žánrech, jednoduše odpouští, ale vše má své meze a tam míra (ne)logiky scénářů dosáhla gigantických rozměrů… A to jsem měl FTWD skutečně raději než TWD… Nyní doufám, že se TWD dostává (pomalu) zpět do kondice…

Jinak jsem už delší dobu zvědavý, co ten vrtulník a taky čekám co tvůrci vymyslí s těmi nespokojenými Spasiteli… Nějakou paseku asi napáchat můžou, ale neslibuji si od toho nic moc zásadního…

17.10.2018 | 18:01:20
Stardos

#9127 Hunter12: Druhá epizoda deváté série je lepší jak celá čtvrtá série Fearu, :D Stále jsem se nepodíval na poslední epizody, jaksi mě to neláká

#9130 Hunter12
17.10.2018 | 19:25:49
Hunter12

#9129 Stardos: Však já svůj názor nikomu nevnucuji, ale za mně jsou první dvě epizody deváté série obrovské zklamání. Asi jsem měl příliš moc velké očekávání a to nebylo naplněno.

#9131 ori
17.10.2018 | 19:35:18
ori

#9130 Hunter12: Neviem či si čítaš spoilery, ale mne to pomohlo :D keď som si ich nečítal, mal som vždy veľké očakávania, a potom som bol sklamaný, ale odkedy si čítam spoilery tak vždy viem na čo sa mám tešiť a potom ma to baví viac.

webmaster
17.10.2018 | 21:05:16
misticjoe

Nechci se moc dohadovat. Spoilery nečtu, komiks také ne. A vím, že tvůrci WD si moc na reálnost nehrajou. Ale helikoptéra během letu nebliká. Má dvě jasně červená světla. Co během letu bliká a má i bíle světlo, je letadlo. Navíc, pokud jste někde mimo město v přírodě, tak je helikoptéra slyšet klidně na pět kilometrů – prostě dělá randál. Tak mi přijde divné, že by nad Jadis letěla takhle neslyšně. Nevím, jak daleko jsou jednotlivé tábory od jeřábu, ale museli by to slyšet také. Je tedy možné, že to bylo letadlo a proto byla z jeho spatření tak mimo.

překladatel
17.10.2018 | 22:07:28
Grandom

Myslím, že to helikoptéra byla, protože než ji viděla, řekla Gabrielovi, že každý má své tajemství a tohle je podle mě to její.. že má někde ještě další přatele(nebo nepřátele?)

19.10.2018 | 15:09:31
Mighty Iwory

tak nepratele asi ne,to by na ne na skladce nechtela mavat tou svetlici..a ze by tam proletela jednou za rok?snad se brzo dozvime :)

#9135 Cermb0
21.10.2018 | 10:53:11
Cermb0

#9134 Mighty Iwory: Vidim to na nějakou dohodu typu „nedáš nám vědět, už se nikdy nevrátíme“, proto byla tak vyřízená z toho že promarnila příležitost a teď byla v šoku, že se přece jen helikoptéra vrátila

21.10.2018 | 16:28:37
Mighty Iwory

tak uz se nam to malinko vyjasnuje,ale furt vime kulove kdo to je :) ale vydrzeli cekat hodne dlouho az se Jadis zase ozvala…

22.10.2018 | 13:58:24
Cermb0

Po dnešním díle a ukázce na 9×04 to vidím tak, že Daryl upoutá Rickovo pozornost, nechá ho někde viset, aby měli ostatní prostor zabít Negana…

22.10.2018 | 19:07:20
Yakub23

Podle mě jen tak negana nezabijou … ještě to na konec dopadne tak že Daryl a Negan budou kamarádky :S

22.10.2018 | 22:03:57
ori

A opäť je tu moje obľúbené chovanie postáv: akonáhle sa nám niečo nepáči, vykašleme sa na celý plán a pravidlá a ideme konať na vlastnú päsť :D

#9140 myssi
webmaster
23.10.2018 | 8:28:02
myssi

#9139 ori: jo no, jestli se chtěli mstít měli to udělat hned, takhle všechno půjde do kopru. Z Meggie i Daryla jsou kyselé nesympatické postavy. Za mě.

23.10.2018 | 13:39:53


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama