The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

LukyB0ng

Mna by zaujimalo preco kazdeho koho Jadis chcela dat ludom z helicopetry tak vzdy isla dat pokusat od chodca ? -_-

#9162 Stardos
29.10.2018 | 15:31:43
Stardos

#9161 LukyB0ng: Možná jsou to vědci, kteří zkoumají pokousané? V blízké době se to ale nedozvíme, helikoptéra má hrát roli i v další sérii

29.10.2018 | 15:59:08
Yakub23

Nevím jestli jsem jedinej ale celkem me dojala ta část kdy rick říká darylovi brácho a pak jak se loučí

29.10.2018 | 17:33:04
FalcoX2

A co třeba verze návratu Ricka do komatu. Lidi z vrtulníkem mu dají teoretickou naději k tomu, aby se pak mohl jednoho dne probudit. Tím pádem by nezemřel, ale scénáristi by si mohli nechat otevřené vrátka pro jeho případný návrat v dalších seriích? Přece jenom se neví, kdo ten vrtulník pilotuje a i tahle verze mi nepřijde úplně tak špatná. Pokud by s ním odletěli někam, kde mají vše potřebné k tomu, aby jej udrželi na živu…

31.10.2018 | 2:24:48
barahir

Tomu říkám pech, všude volný prostranství a Rick se nabodne na jedinej roxor v okruhu 360°.
No te´d nás čeká hrdinný rozloučení, kdy Rick odvede stádo pryč a pak u toho zemře (možná). Spíš bych to viděl na vrtulník a návrat s s10e16.

čestný člen redakce
31.10.2018 | 20:23:28
mikiko

už tým zabíjaným pohnojili celý serial , už to nie je napínavé vôbec zombie je z hlavnej role vonku nikdo sa ich nebojí .Napínavosť skončila asi keď Carl prišiel o oko a zomrela ta blondinka so synmi

#9167 ori
31.10.2018 | 21:12:18
ori

#9166 mikiko: Toto nikdy nepochopím…nikto sa zombíkov nebojí, a prečo by sa po viac ako troch rokov kedy s nimi boli v kontakte skoro každý deň mali báť? Tí čo sa ich báli sú mŕtvi alebo sa ich báť prestali, lebo sú každodennou súčasťou života. Kedysi sa ľudia báli prvých áut, hovorili im stroje z pekla, autá sú dosť nebezpečné keď si to tak vezmeš, tak prečo sa ich nikto nebojí? Lebo sú každodennou súčasťou našich životov. A zombie nikdy v hlavnej úlohe nemali byť ani nebudú, ten seriál je predovšetkým o tých postavách ktoré sú nažive, zombie vždy boli a budú len pozadím, slová autora TWD.

webmaster
1.11.2018 | 12:08:14
Mighty Iwory

asi to myslel tak,ze se vytratilo to napeti ze zacatku,kdy se lidi chodcu bali,vznikali prvni skupiny a lidi delali ruzne veci pro preziti..to me osobne taky bavilo vic,ted je to takovy washigtonsky ,,dallas'' :D snad se to jeste i bez ricka rozjede trochu..

1.11.2018 | 15:29:23
Harleys

Negan udělal spostu špatných věcí a zaslouží si trest ale tohle bylo trošku moc… sebrat člověku jedinou věc na které mu záleží, a ještě když k ní má až takový citový vztah ( Lucille) navíc když žijete ve v takovém světě kde chodí mrtvoly, mi přijde už trochu přes čáru a moc kruté… každopádně co se týče Ricka, to si snad z nás dělají scénaristé srandu ne? Půlku svého života strávil utíkáním před chodci, válčením, tvrdým a drsným přežíváním, a umře tím že spadne z koně? Jako vážně bro? Za těch 8 řad se mnohdy ukázal jako totální Prick! A přiznejme si že pak už to nebyl ten starý dobrý Rick ale… sakra je to RICK GRIMES! Nejhlavnější postava seriálu a oni mu vymyslí tak blbou smrt?

#9170 Hunter12
3.11.2018 | 14:55:26
Hunter12

#9169 Harleys: On Rick umře?

#9171 Cermb0
3.11.2018 | 15:06:59
Cermb0

#9170 Hunter12: Je potvrzené ukončení jeho působení v seriálu, zatím není jasné jak odejde.

#9172 Hunter12
3.11.2018 | 17:12:05
Hunter12

#9171 Cermb0:

To vím. Tu otázku jsem myslel ironicky, protože díky spoilerům už víme, že Rick přežije (respektive jeho osud bude mít otevřený konec) a Harleys se rozčiluje, že zemře kvůli pádu z koně.

3.11.2018 | 18:00:19
myssi

za mě konec dobrý

5.11.2018 | 6:13:18
Tarkin

Moment, takže Rick odfrcel vrtulníkem a zbytek epizody už je o několik let pozdejs? Bez žádného rozloučení, vysvetleni, hledání atd?

#9175 Stardos #9176 ori
5.11.2018 | 9:47:49
Stardos

#9174 Tarkin: Počkejme na další epizodu. Tam možná něco zmíní

5.11.2018 | 10:53:38
ori

#9174 Tarkin: Rick je preč, myslia si že je mŕtvy, aké lúčenie a vysvetľovanie?

#9177 Stardos
webmaster
5.11.2018 | 11:39:38
Stardos

#9176 ori: Jako postavy si myslí, že je. Takže to očekává z jejich pohledu

5.11.2018 | 11:58:56
E la Trabanto

5 díl je pro mě veliké překvapení. Nevěřil jsem že to dokážou takto zpracovat. Za mě nejlepší díl od 1 série. TOP

5.11.2018 | 17:23:31
E la Trabanto

5 díl je pro mě veliké překvapení. Nevěřil jsem že to dokážou takto zpracovat. Za mě nejlepší díl od 1 série. TOP

5.11.2018 | 17:23:32
FalcoX2

Tělo se nenajde, i když byl na konci mostu. Někomu ze skupiny to stejně bude vrtat v hlavě. Závěr dílu jsem maličko předvídal, nebo minimálně to, že Rick nezemře. Návrat do komatu jsem netrefil, ale záchranu vrtulníkem ano. Trailer na další díly vypadá moc dobře. Jsem zvědav na Šeptače. Doufám, že se dostane Negan z cely. Do dalších dílů to vidím tak, že budou hlavní postavy Negan, Daryl, Anne a Judith :-P

5.11.2018 | 18:35:28


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama