The Walking Dead (Živí mrtví) Nová The Walking Dead hra pro Android

Nová The Walking Dead hra pro Android

Nová The Walking Dead hra pro Android

Pro Android byla tento víkend vydána hra s názvem The Walking Dead: Assault inspirovaná stejnojmenným komiksem, podle kterého byl následně natočen televizní seriál. Fanoušci tohoto postapokalyptického příběhu tak mají po včerejším vydání traileru ke čtvrté sezóně seriálu další důvod k radosti.


0 0
21.7.2013

The Walking Dead: Assault je hrou s pohledem shora, která zdařile kombinuje prvky akce i strategie. Vaším úkolem je řídit skupinku přeživších ve svět plném krvelačných chodců (walkers), jak zombie pojmenovali tvůrci série. Hra však není postavena jen na bezhlavém střílení, ale třeba také na shánění zásob, munice či záchraně dalších živých osob.

The Walking Dead: Assault si můžete stáhnout z Google Play Store za 3 dolary, v přepočtu necelých 60 Kč. V současné době hra obsahuje jen jednu epizodu s názvem “Days Gone Bye” zahrnující jedenáct misí, ale v budoucnu vývojáři jistě přidají další. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda do nákupu hry investovat, počkejte na naší recenzi, která by měla vyjít v nejbližší době.


Hru můžete stáhnout tady.

S laskavým svolením převzato z Androidmarket­.cz

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Ponine94

Tenhle styl her mi ovládáním moc nesedí, nemám ráda tenhle pohled shora, špatně se orientuji… Ale je to docela levné, takže si počkám na tu recenzi a uvidím.. Je to The Walking Dead, tak by to, sákriš, mělo stát za to. :) Uvidím…

6.8.2013 | 12:24:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás