The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Michonne Hawthorne

Michonne Hawthorne

Pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná postava, která se stala součástí Rickovy skupiny.

Sezóny 9
2012 - 2022

Michonne je nejvíce tajemná postava, která se v seriálu The Walking Dead objevila. O její minulosti nic neznáme. Když apokalypsa vypukla, tak ji celou dobu doprovázeli dva chodci, které měla přivázané, bez rukou a dolních čelistí.

Když dojde k přepadení Hershelovi farmy hordou chodců, tak se Andrea ztratí v lese a v něm ji právě Michonne najde. Následně putují spolu a Michonne se o ni stará, i když je Andrea nemocná.

Po překonání zimy se dostanou do města Woodbury, kde se o ně začne starat Guvernér. Michonne mu nevěří a opouští Woodbury a také Andreu. Vydává se směrem k věznici, kde ji zajme Rickova skupina. Michonne s nimi poté podnikne útok na Woodbury, kde zabije Guvernérovu dceru a jemu samotnému vyřízne oko.

Michonne je pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná. Ani sama Andrea se o ní nic nedozvěděla, když spolu žili přes zimu. K boji ráda používá svůj meč.

Michonne je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Michonne ma nikdy nejako extra nebrala. Najviac ma bavila v 3. sérii keď bola ešte tajomná, a mal som ju rád aj v tej 4., ale neskôr ma začala nudiť. Asi najviac u mňa upadla odkedy sa dala dokopy s Rickom, tí dvaja sa mi k sebe vôbec nehodili, mali zostať najlepšími kamarátmi ako v seriáli. Väčšinu 9. série ma potom vyložene štvala aká bola protivná, ale v 10. sérii sa zlepšila. Koniec mala pekný, tá alternatívna dejová linka bola super.

webmaster
23.11.2023 | 20:03:04
S.T.A.L.K.E.R.

Michonne je výrazná postava už od jejího prvního účinkování. Její katana přinesla do seriálu něco nového a čerstvý vítr. Hodně mě mrzí, že má v 10. řadě odejít. Další člen z předalexandrijské skupiny odejde. Už jich moc nezbývá.

Po konci seriálu. Její cameo ve finále bylo pěkné. Jsem zvědavý na její a Rickův spin-off. Ale radši bych viděl třeba další dvě řady TWD se zaměřením na Ricka a Občanskou republiku.

5.2.2023 | 19:09:50
Whitewolf114

Má královna TWD! Její loajalita ke skupině a věrnost vůči Rickovi jsou nedocenitelné vlastnosti, které nemá většina lidí. Miluju, že se jedná o upřímnou, netoxickou a empatickou ženskou postavu. Protože jak je netoxická a empatická Carol vůči Darylovi, tak taková je Michonne vůči Rickovi. Namachrovaná Lori se s těmito hrdými a statečnými ženami nemůže v žádným ohledu absolutně rovnat. Co se nevěrný Lori týče, Michonne je na rozdíl od ní skvělá matka, protože přesně takhle, jak ona vychovává J, se mají vychovávat všechny děti v apokalypse. To, že už ani ji nemám v seriálu uklidňuje JEN ten fakt, že tam není kvůli Rickovi, šla nám pro něj a taky ho přivede zpátky! Zpátky ke skupině, k sobě a dětem! Vždycky jsem v ní věřila a pokud finále skončí bez nich, nemůže se jednat o úplný finále.

27.10.2022 | 21:40:32
TeriTerinelerinel

Michonne mě nikdy moc nebavila. To že opustila svoje děti bylo celkem kruté, ačkoliv pořád lepší než Lori.

10.10.2022 | 23:33:44
sonulle

U Michonne jsou moje sympatie kolísavé, nebo kolikrát nevím, že v seriálu hraje. V 3. sérii moje favoritka, ve čtvrté, až když vyřídila guvernéra, v páté průměr, v šesté ji zatím moc nemusím. Počkám a uvidím…Danai je skvělá herečka a osobnost, kterou obdivuji. Bohužel Michonne během 7, 8 série byla dost děsivě napsaná. Nyní se to konečně obrací, věřím ji její vedení Alexandrie(tak nějak víc než Maggie) a teď po ztrátě blízké osoby je i zajímavější a herečka má konečně co hrát. Uvidíme jak se věci vyvinou… Snižuji na 70%, ten její odchod byl tak stupidní, až to bolelo, Kang to zvorala. Upřímně, matka (která přišla o dítě a pak o Carla), nechala uprostřed války své děti a své lidi, pro které hledala pomoc a odešla hledat chlapa kvůli smradlavé botě. Děs

2.7.2021 | 9:16:53
BlackSquirrel

Michonne se mi líbí už od začátku. :) Její příchod byl úžasný :D takový temný.

3.4.2021 | 14:21:49
.

Mel jsem ji radsi kdyz byla vazne tajemna a jakmile to dala dohromady s Rickem uz jsem ji nemel tak rad

20.10.2020 | 16:09:15
TaLu

Má oblíbená postava. Jak seriálem prochází, co se postupně o ní dozvídáme, jak se mění a hlavně – pokud bojovat, tak s někým, jako je ona po boku !

10.10.2020 | 18:00:43
Milano33

Skvelá! Najmä, keď bola s Rickom.

7.5.2020 | 0:37:28
vp1998

Michonne mě nikdy moc nevzala, asi proto, že já sama jsem velice otevřená a přátelská, nicméně její jednání chápu a obdivuji. A když už ji měl rád Rick, tak teda asi i já :D

19.4.2020 | 18:07:13

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama