The Walking Dead (Živí mrtví) Philip Blake

Philip Blake

Philip Blake

Chladný vůdce města Woodbury.

Sezóny 3
2012 - 2015

Philip Blake, lépe známý pod jménem Guvernér, měl od mládí špatný vztah se svým otcem. Kvůli této skutečnosti s Philipha vyrostl takový člověk, jakým je nyní v seriálu. Philip nebyl nikdy výjimečný člověk, pracoval v obyčejném městě, měl obyčejnou práci, prostě průměrný život, s kterým se ale nikdy nespokojil.

Philip se oženil a narodila se mu dcera Penny. Cca rok a půl před vypuknutím apokalypsy mu zemřela žena, tudíž by odkázán sám na sebe a na svou malou dceru.


Po vypuknutí apokalypsy byla jeho dcera pokousána chodcem a Philip se nemohl smířit s její smrtí, proto si ji nechal a stará se o ni, i když už není živá. Philip poté došel do města Woodbury, kde se stal vůdcem a je oslovován jako Guvernér.

Guvernér se chová strašně chladně, mluví stále ve lžích a snaží se konat pouze dobro pro svůj lid ve Woodbury, ať to stojí, co to stojí. Vše se změní po příchodu Andrey a Michonne. S Andreou zachází co nejlépe a Michonne mu nevěří, proto odchází z Woodbury.

Guvernér se po čase dostane do sporu s Rickovou skupinou přeživších sídlící ve věznici. Když následně Rick a ostatní zaútočí na Woodbury, tak Michonne zabije Guvernérovu nemrtvou dceru Penny a probodne Philipovi oko.

Philip Blake je…

  • otcem Penny Blake (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LubíkIP

Záporák jako dobrý, ale nejvíc bych ho rozmlátil za to co udělal Hershelovi.

10.4.2019 | 18:29:36
S.T.A.L.K.E.R.

Zastánci Guvernéra můžou říci, že ho nesnášíme prostě proto, že to byl záporák. Jenže Negan byl taky záporák a všichni ho žrali. Guvernér byl prostě parchant neschopný se změnit a neustále toužící po moci a velení. To, že chtěl zajistit svým lidem ochranu mu nežeru. Prostě parchant lačnící po moci.

4.4.2019 | 12:27:58
Rain

A to ještě nevíte, že neumřel a vrátí se. :-)

2.4.2019 | 17:01:03
shootx

Postava ktera bude mit comeback po zincenovane smrti a slusnou linku

27.2.2019 | 5:20:56
Řízkáč

Psychouš…

14.2.2019 | 13:05:58
sonulle

Je pravda, že to byl dost velký magor a já měla pro něho takovou slabost (skoro jako Andrea). David Morrissey byl v té roli skvělý. Magoři a demagogové jsou moje slabina přiznávám… Teď koukám znova a mám ho ještě radši.

31.1.2019 | 13:35:44
Bautren

Byl pěkný zmr* , ale moc dobrej záporák.. :D

1.3.2018 | 18:05:03
Brebto

Sral mě, ale musí dostat dobrý hodnocení za to, že to byl Pan záporák.

16.12.2017 | 18:18:47
FaithOriginal

Největší bastard! Pěkně mě nas*** s tím, co provedl Andree a Hershelovi -.-

29.11.2017 | 12:58:42
Andie24

Už ať je po něm! Zvrácený, nechutný, nemocný… Prostě odpad :D

22.7.2017 | 16:06:17

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás