The Walking Dead (Živí mrtví) Philip Blake

Philip Blake

Philip Blake

Chladný vůdce města Woodbury.

Sezóny 3
2012 - 2015

Philip Blake, lépe známý pod jménem Guvernér, měl od mládí špatný vztah se svým otcem. Kvůli této skutečnosti s Philipha vyrostl takový člověk, jakým je nyní v seriálu. Philip nebyl nikdy výjimečný člověk, pracoval v obyčejném městě, měl obyčejnou práci, prostě průměrný život, s kterým se ale nikdy nespokojil.

Philip se oženil a narodila se mu dcera Penny. Cca rok a půl před vypuknutím apokalypsy mu zemřela žena, tudíž by odkázán sám na sebe a na svou malou dceru.


Po vypuknutí apokalypsy byla jeho dcera pokousána chodcem a Philip se nemohl smířit s její smrtí, proto si ji nechal a stará se o ni, i když už není živá. Philip poté došel do města Woodbury, kde se stal vůdcem a je oslovován jako Guvernér.

Guvernér se chová strašně chladně, mluví stále ve lžích a snaží se konat pouze dobro pro svůj lid ve Woodbury, ať to stojí, co to stojí. Vše se změní po příchodu Andrey a Michonne. S Andreou zachází co nejlépe a Michonne mu nevěří, proto odchází z Woodbury.

Guvernér se po čase dostane do sporu s Rickovou skupinou přeživších sídlící ve věznici. Když následně Rick a ostatní zaútočí na Woodbury, tak Michonne zabije Guvernérovu nemrtvou dceru Penny a probodne Philipovi oko.

Philip Blake je…

  • otcem Penny Blake (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Nemám slov, respektive těch slušných… jak může vůbec zrůda jako on existovat? Zvrácený sadistický pošahaný psychopat. Přitom je to zbabělec na entou. Manipuluje, lže, bezdůvodně vraždí. Je mi z něj na blití, když ho vidím. Hodnotím ho ještě předtím, než v ději umře, čímž dělám výjimku (snažím se hodnotit lidi až po smrti) – jsem na konci třetí série. Pochybuji totiž, že by se můj názor na něj změnil. Za to, co všechno provedl, není nic, čím by si to u mě mohl odčinit – žádné případné flashbacky do krutého dětství se mnou v jeho případě nehnou. A takoví lidé stojí u moci… fuj. Dala bych mu nula procent, kdyby to šlo.

20.4.2021 | 17:37:38
TeriTerinelerinel

Tak tenhle chlap byl fakt hnusné monstrum. Dvě hvězdičky ztrhávám protože ho fakt nenávidím a tři nechávám protože to je dobře zahraná postava, ale není to nejlepší záporák. :D

25.2.2021 | 16:15:58
BlackSquirrel

dobrej záporák.

19.8.2020 | 22:44:50
Milano33

Prvý veľký záporák TWD.

7.5.2020 | 1:22:12
ori

Skvelá sympatická postava. Toto je proste záporák ku ktorému sa človek pridá a ani si neuvedomuje že je na zlej strane.

redaktor
11.10.2019 | 22:30:45
LubíkIP

Záporák jako dobrý, ale nejvíc bych ho rozmlátil za to co udělal Hershelovi.

10.4.2019 | 18:29:36
S.T.A.L.K.E.R.

Zastánci Guvernéra můžou říci, že ho nesnášíme prostě proto, že to byl záporák. Jenže Negan byl taky záporák a všichni ho žrali. Guvernér byl prostě parchant neschopný se změnit a neustále toužící po moci a velení. To, že chtěl zajistit svým lidem ochranu mu nežeru. Prostě parchant lačnící po moci.

4.4.2019 | 12:27:58
Rain

A to ještě nevíte, že neumřel a vrátí se. :-)

2.4.2019 | 17:01:03
shootx

Postava ktera bude mit comeback po zincenovane smrti a slusnou linku

27.2.2019 | 5:20:56
Řízkáč

Psychouš…

14.2.2019 | 13:05:58

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás