The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Philip Blake

Philip Blake

Chladný vůdce města Woodbury.

Sezóny 3
2012 - 2015

Philip Blake, lépe známý pod jménem Guvernér, měl od mládí špatný vztah se svým otcem. Kvůli této skutečnosti s Philipha vyrostl takový člověk, jakým je nyní v seriálu. Philip nebyl nikdy výjimečný člověk, pracoval v obyčejném městě, měl obyčejnou práci, prostě průměrný život, s kterým se ale nikdy nespokojil.

Philip se oženil a narodila se mu dcera Penny. Cca rok a půl před vypuknutím apokalypsy mu zemřela žena, tudíž by odkázán sám na sebe a na svou malou dceru.


Po vypuknutí apokalypsy byla jeho dcera pokousána chodcem a Philip se nemohl smířit s její smrtí, proto si ji nechal a stará se o ni, i když už není živá. Philip poté došel do města Woodbury, kde se stal vůdcem a je oslovován jako Guvernér.

Guvernér se chová strašně chladně, mluví stále ve lžích a snaží se konat pouze dobro pro svůj lid ve Woodbury, ať to stojí, co to stojí. Vše se změní po příchodu Andrey a Michonne. S Andreou zachází co nejlépe a Michonne mu nevěří, proto odchází z Woodbury.

Guvernér se po čase dostane do sporu s Rickovou skupinou přeživších sídlící ve věznici. Když následně Rick a ostatní zaútočí na Woodbury, tak Michonne zabije Guvernérovu nemrtvou dceru Penny a probodne Philipovi oko.

Philip Blake je…

  • otcem Penny Blake (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Debil

30.5.2021 | 18:43:35
Ramilie

Nemám slov, respektive těch slušných… jak může vůbec zrůda jako on existovat? Zvrácený sadistický pošahaný psychopat. Přitom je to zbabělec na entou. Manipuluje, lže, bezdůvodně vraždí. Je mi z něj na blití, když ho vidím. Hodnotím ho ještě předtím, než v ději umře, čímž dělám výjimku (snažím se hodnotit lidi až po smrti) – jsem na konci třetí série. Pochybuji totiž, že by se můj názor na něj změnil. Za to, co všechno provedl, není nic, čím by si to u mě mohl odčinit – žádné případné flashbacky do krutého dětství se mnou v jeho případě nehnou. A takoví lidé stojí u moci… fuj. Dala bych mu nula procent, kdyby to šlo.

20.4.2021 | 17:37:38
Milano33

Prvý veľký záporák TWD.

7.5.2020 | 1:22:12
ori

Skvelá sympatická postava. Toto je proste záporák ku ktorému sa človek pridá a ani si neuvedomuje že je na zlej strane.

webmaster
11.10.2019 | 22:30:45
LubíkIP

Záporák jako dobrý, ale nejvíc bych ho rozmlátil za to co udělal Hershelovi.

10.4.2019 | 18:29:36
S.T.A.L.K.E.R.

Zastánci Guvernéra můžou říci, že ho nesnášíme prostě proto, že to byl záporák. Jenže Negan byl taky záporák a všichni ho žrali. Guvernér byl prostě parchant neschopný se změnit a neustále toužící po moci a velení. To, že chtěl zajistit svým lidem ochranu mu nežeru. Prostě parchant lačnící po moci.

4.4.2019 | 12:27:58
Rain

A to ještě nevíte, že neumřel a vrátí se. :-)

2.4.2019 | 17:01:03
shootx

Postava ktera bude mit comeback po zincenovane smrti a slusnou linku

27.2.2019 | 5:20:56
Řízkáč

Psychouš…

14.2.2019 | 13:05:58
sonulle

Je pravda, že to byl dost velký magor a já měla pro něho takovou slabost (skoro jako Andrea). David Morrissey byl v té roli skvělý. Magoři a demagogové jsou moje slabina přiznávám… Teď koukám znova a mám ho ještě radši.

31.1.2019 | 13:35:44

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama