The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Andrea Harrison

Andrea Harrison

Bývalá právnička, kterou zachránil Dale Horvath. Přehnaně se stará o svoji mladší sestru Amy, protože ví, že už nikdy neuvidí svoje rodiče.

Sezóny 4
2010 - 2022

Andrea bývala úspěšnou právničkou na Floridě. V době, kdy došlo k apokalypse, se právě vraceli se svou mladší sestrou Amy z výletu.

Zůstali uvězněni v Atlantě. Po nějaké době je zachránil Dale. S Amy se k němu přidali a od té doby patří k naší známé skupině přeživších. Andrea je inteligentní a opatrná. Přehnaně ochraňuje svoji mladší sestru Amy. Nevědí, jestli jejich rodiče přežili, ale Andrea si myslí, že s největší pravděpodobností ne, a proto se snaží být Amy co největší oporou.

Rickem a zbytkem skupiny se vydává pryč od Atlanty, kde narazí na Hershelovu farmu. Právě zde se skupina rozhodne, že by se měli zlepšit ve svých střeleckých dovednostech. Andrea patří k úplným začátečníkům, ale rychle se to naučí. Na farmě se také sexuálně sblíží s Shanem.

Když je farma přepadena, tak se Andrea ztratí v lese, kde ji najde Michonne. Spolu s ní cestuje až do města Woodbury, kde se spolu usadí. Michonne ale místnímu veliteli, Guvernérovi, nevěří, a tak Andreu opouští. Andrea si stále mylně myslí, že je Guvernér dobrý člověk a také se s ním sexuálně sblíží.

Andrea Harrison je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
malinka-prasivka

měla jsem jí ráda,přišla mi fajn

23.11.2022 | 9:52:19
Skullks

Ulpně blba malem zabije Daryla na konci je s guvernerem i když vi co udělal

21.9.2022 | 18:07:44
Lord Momin

kdo napsal tuto krávu ? seriálová je 1000000000000­00000000% otravnejší než Komiksová předloha wtfff

19.9.2021 | 21:48:10
Marcus Flavius

hrála si na pistolnici, málem zabila Daryla, Obrátila se zády k Michonne, která ji zachránila a držela naživu celou zimu, pro postel a ..mohla se vykoupit kdyby zabila Guvernéra, každá smrt ve věznici jde za ní, včetně těch oblíbecných..nechá­pu lidi který tuhle postavu mohou mít rádi, mě za celou dobu ničím nezískala.

7.3.2021 | 18:43:02
David525

Andrea nebola vôbec zlá, ale verila debilovi a preto tak aj skončila. Ale inak to bola dobrá postava. Myslím si, že tých 80% si zaslúži. :)

30.3.2020 | 17:01:05
ori

Krava blbá oproti komiksu.

webmaster
11.10.2019 | 13:08:24
LubíkIP

Nebyla to špatná postava jen věřila špatnému člověku.

10.4.2019 | 18:07:33
S.T.A.L.K.E.R.

Stačilo pár sekund v první řadě a už to pro mě byla navždy moje neoblíbená postava. Mohla zabít Guvernéra a zachránit životy. Ale ona si vzala příklad z chlapů a začala myslet frndou. Z její smrti jsem měl radost. Jsem hlavně šťastný, že už dál neovlivňovala děj.

4.4.2019 | 12:07:59
sonulle

Tak já se Andrei zastanu, jako feministky a ze začátku jako postavy, která mě bavila hodně. To, že autoři nevěděli co s ní, je druhá věc, nejvíce mě naštvala, že neposlechla Carol s tím, že po skvělém sexu má guvernéra zaříznout. Takže normálně 60%, ale za feministický kecy a záchranu Carol ve druhé sérii zvedám na 80%

22.12.2018 | 17:35:04
Tralery

nechápu, jak k tomu spousta lidí přišlo, že ji nemají rádi. Přijde mi skvěle napsaná a zahraná. Zvlášť v 3.sérii, když v lese utíká před Guvernérem je vidět, jaký je to survival. Dovedu si představit, že by měla její postava ještě hodně co nabídnout, kdyby v seriálu zůstala déle. Něco mi ale říká, že kdyby tehdy zůstala naživu, tak by se tvůrci místo ní brzy zbavili Carol, a to by byla ještě větší škoda.

6.11.2018 | 15:19:46

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama