The Walking Dead (Živí mrtví) Andrea Harrison

Andrea Harrison

Andrea Harrison

Bývalá právnička, kterou zachránil Dale Horvath. Přehnaně se stará o svoji mladší sestru Amy, protože ví, že už nikdy neuvidí svoje rodiče.

Sezóny 3
2010 - 2013


Andrea bývala úspěšnou právničkou na Floridě. V době, kdy došlo k apokalypse, se právě vraceli se svou mladší sestrou Amy z výletu.

Zůstali uvězněni v Atlantě. Po nějaké době je zachránil Dale. S Amy se k němu přidali a od té doby patří k naší známé skupině přeživších. Andrea je inteligentní a opatrná. Přehnaně ochraňuje svoji mladší sestru Amy. Nevědí, jestli jejich rodiče přežili, ale Andrea si myslí, že s největší pravděpodobností ne, a proto se snaží být Amy co největší oporou.


Rickem a zbytkem skupiny se vydává pryč od Atlanty, kde narazí na Hershelovu farmu. Právě zde se skupina rozhodne, že by se měli zlepšit ve svých střeleckých dovednostech. Andrea patří k úplným začátečníkům, ale rychle se to naučí. Na farmě se také sexuálně sblíží s Shanem.

Když je farma přepadena, tak se Andrea ztratí v lese, kde ji najde Michonne. Spolu s ní cestuje až do města Woodbury, kde se spolu usadí. Michonne ale místnímu veliteli, Guvernérovi, nevěří, a tak Andreu opouští. Andrea si stále mylně myslí, že je Guvernér dobrý člověk a také se s ním sexuálně sblíží.

Andrea Harrison je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bukyna222

Měla to těžký a myslela to dobře, nedokážují jí dát min :(

27.4.2017 | 23:30:50
Ricqaw

Nejtemnější místa v pekle jsou vyhrazena těm, kteří zachovávají nestrannost v časech morální krize. Dante Alighieri.

2.3.2017 | 21:56:25
Pepal81

Tuto postavu jsem neměl rád. Tvářila se vždy tak namyšleně a důležitě, hlavně ve Woodbury. Ještě, že se nesblížila s Rickem. Její postava mi nechybí.

19.12.2016 | 23:46:57
Brebto

Mě se nelíbila už od začátku. Dosrala si to u mě mířením na Ricka, střelou po Darylovi, řvaní na Dale a šoustáním s Shanem a Guvernérem. Ano, možná chtěla rozvrátit fight mezi věznicí a Woodbury, ale povedlo se jí leda hovno. Byla to moc vlez do prdel, ve 2. sérii furt chtěla dělat chlapskou práci (střílení mrtváků nebo zkoumání okolí), přitom se měla jako každá baba starat o vaření, žehlení a další také kraviny. Umřela trapně.

16.12.2016 | 17:09:33
shanewalsh

Andrea na mě působila snad všemi dojmy, v první sérii jsem ji bral jako obyčejnou holku, co se stará o svou mladší sestru a nijak jsem ji neřešil. V druhé sérii už hrála „větší“ roli, ale byla tam strašně nepříjemná, otravná a myslela si o sobě bůh ví co. Ve třetí sérii jsem si ji oblíbil až ke konci jejího působení, kdy se snažila zachovat dobro mezi válčícími skupinami (Woodbury & věznice) a uctít tak Dalovu památku, za to má u mě velké plus, proto ji dávám 60%.

25.10.2016 | 12:28:39
Quintus Dias

Naprostá nenávist, prakticky už od první epizody, ve který se objevila. Začala tím, že rickovi bezdůvodně mířila pistolí do ksichtu, šukáním se záporákama tomu nasadila korunu. Nenávidim ji, doufám, že jí umírání bolelo. Škoda, že tu nejde dát 0 %, protože ona si víc nezaslouží. Dementní, tupá, iracionální blonďatá kráva.

22.8.2016 | 21:03:36
Len_LenKa

Super ženská :) Občas som ju mala chuť zabiť :D mala svoje muchy, no škoda jej, mala potenciál.

4.6.2016 | 0:33:56
Czert82

Taková trošku naivka, ale za tu prdelku u guvernéra má u mě plusové body. Krásná ženská, ale tím to nezachrání.

22.5.2016 | 11:09:35
hoolio88

Ne, že by mi v seriálu nějak zvlášť chyběla, ale nejotravnější nebyla ani náhodou. Nejvíc mi vadila v první a druhý sérii, kdy se po smrti Amy furt vymezovala vůči Daleovi a taky neustále zpochybňovala Rickovo vedení. Na druhou stranu se jako jedna z mála ženských naučila celkem brzo zacházet se zbraní, zatímco slepice Lori radši připravovala Hershelově rodině večeři… Ve třetí sérce mi byla mnohem sympatičtější, navíc jí to tu celkem slušelo. Každopádně na chlapy měla blbej odhad – nejdřív Shane, pak Guvernér, kdyby neumřela, tak příště by to byl Negan :D

17.4.2016 | 15:35:41
Jirkason

Promarněný potenciál a zprznění charakteru jak jen to šlo. V komiksu naprosto badass, v seriálu nepochopené chování. Co si sakra mysleli. Ve třetí sérii z ní udělali hloupou nánu, i když chápu její rozhodnutí, že chtěla pomoct jak lidem ve Woodbury tak i skupine ve vězení. Vzhledem k ději dostala asi nejideálnější zakončení, jaký mohla dostat.

12.2.2016 | 0:58:27

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás