The Walking Dead (Živí mrtví) Andrea Harrison

Andrea Harrison

Andrea Harrison

Bývalá právnička, kterou zachránil Dale Horvath. Přehnaně se stará o svoji mladší sestru Amy, protože ví, že už nikdy neuvidí svoje rodiče.

Sezóny 3
2010 - 2013

Andrea bývala úspěšnou právničkou na Floridě. V době, kdy došlo k apokalypse, se právě vraceli se svou mladší sestrou Amy z výletu.

Zůstali uvězněni v Atlantě. Po nějaké době je zachránil Dale. S Amy se k němu přidali a od té doby patří k naší známé skupině přeživších. Andrea je inteligentní a opatrná. Přehnaně ochraňuje svoji mladší sestru Amy. Nevědí, jestli jejich rodiče přežili, ale Andrea si myslí, že s největší pravděpodobností ne, a proto se snaží být Amy co největší oporou.


Rickem a zbytkem skupiny se vydává pryč od Atlanty, kde narazí na Hershelovu farmu. Právě zde se skupina rozhodne, že by se měli zlepšit ve svých střeleckých dovednostech. Andrea patří k úplným začátečníkům, ale rychle se to naučí. Na farmě se také sexuálně sblíží s Shanem.

Když je farma přepadena, tak se Andrea ztratí v lese, kde ji najde Michonne. Spolu s ní cestuje až do města Woodbury, kde se spolu usadí. Michonne ale místnímu veliteli, Guvernérovi, nevěří, a tak Andreu opouští. Andrea si stále mylně myslí, že je Guvernér dobrý člověk a také se s ním sexuálně sblíží.

Andrea Harrison je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Krava blbá oproti komiksu.

11.10.2019 | 13:08:24
LubíkIP

Nebyla to špatná postava jen věřila špatnému člověku.

10.4.2019 | 18:07:33
S.T.A.L.K.E.R.

Stačilo pár sekund v první řadě a už to pro mě byla navždy moje neoblíbená postava. Mohla zabít Guvernéra a zachránit životy. Ale ona si vzala příklad z chlapů a začala myslet frndou. Z její smrti jsem měl radost. Jsem hlavně šťastný, že už dál neovlivňovala děj.

4.4.2019 | 12:07:59
sonulle

Tak já se Andrei zastanu, jako feministky a ze začátku jako postavy, která mě bavila hodně. To, že autoři nevěděli co s ní, je druhá věc, nejvíce mě naštvala, že neposlechla Carol s tím, že po skvělém sexu má guvernéra zaříznout. Takže normálně 60%, ale za feministický kecy a záchranu Carol ve druhé sérii zvedám na 80%

22.12.2018 | 17:35:04
Tralery

nechápu, jak k tomu spousta lidí přišlo, že ji nemají rádi. Přijde mi skvěle napsaná a zahraná. Zvlášť v 3.sérii, když v lese utíká před Guvernérem je vidět, jaký je to survival. Dovedu si představit, že by měla její postava ještě hodně co nabídnout, kdyby v seriálu zůstala déle. Něco mi ale říká, že kdyby tehdy zůstala naživu, tak by se tvůrci místo ní brzy zbavili Carol, a to by byla ještě větší škoda.

6.11.2018 | 15:19:46
Bukyna222

Měla to těžký a myslela to dobře, nedokážují jí dát min :(

27.4.2017 | 23:30:50
Ricqaw

Nejtemnější místa v pekle jsou vyhrazena těm, kteří zachovávají nestrannost v časech morální krize. Dante Alighieri.

2.3.2017 | 21:56:25
Pepal81

Tuto postavu jsem neměl rád. Tvářila se vždy tak namyšleně a důležitě, hlavně ve Woodbury. Ještě, že se nesblížila s Rickem. Její postava mi nechybí.

19.12.2016 | 23:46:57
Brebto

Mě se nelíbila už od začátku. Dosrala si to u mě mířením na Ricka, střelou po Darylovi, řvaní na Dale a šoustáním s Shanem a Guvernérem. Ano, možná chtěla rozvrátit fight mezi věznicí a Woodbury, ale povedlo se jí leda hovno. Byla to moc vlez do prdel, ve 2. sérii furt chtěla dělat chlapskou práci (střílení mrtváků nebo zkoumání okolí), přitom se měla jako každá baba starat o vaření, žehlení a další také kraviny. Umřela trapně.

16.12.2016 | 17:09:33
shanewalsh

Andrea na mě působila snad všemi dojmy, v první sérii jsem ji bral jako obyčejnou holku, co se stará o svou mladší sestru a nijak jsem ji neřešil. V druhé sérii už hrála „větší“ roli, ale byla tam strašně nepříjemná, otravná a myslela si o sobě bůh ví co. Ve třetí sérii jsem si ji oblíbil až ke konci jejího působení, kdy se snažila zachovat dobro mezi válčícími skupinami (Woodbury & věznice) a uctít tak Dalovu památku, za to má u mě velké plus, proto ji dávám 60%.

25.10.2016 | 12:28:39

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás