The Walking Dead (Živí mrtví) Andrea Harrison

Andrea Harrison

Andrea Harrison

Bývalá právnička, kterou zachránil Dale Horvath. Přehnaně se stará o svoji mladší sestru Amy, protože ví, že už nikdy neuvidí svoje rodiče.

Sezóny 3
2010 - 2013

Andrea bývala úspěšnou právničkou na Floridě. V době, kdy došlo k apokalypse, se právě vraceli se svou mladší sestrou Amy z výletu.

Zůstali uvězněni v Atlantě. Po nějaké době je zachránil Dale. S Amy se k němu přidali a od té doby patří k naší známé skupině přeživších. Andrea je inteligentní a opatrná. Přehnaně ochraňuje svoji mladší sestru Amy. Nevědí, jestli jejich rodiče přežili, ale Andrea si myslí, že s největší pravděpodobností ne, a proto se snaží být Amy co největší oporou.


Rickem a zbytkem skupiny se vydává pryč od Atlanty, kde narazí na Hershelovu farmu. Právě zde se skupina rozhodne, že by se měli zlepšit ve svých střeleckých dovednostech. Andrea patří k úplným začátečníkům, ale rychle se to naučí. Na farmě se také sexuálně sblíží s Shanem.

Když je farma přepadena, tak se Andrea ztratí v lese, kde ji najde Michonne. Spolu s ní cestuje až do města Woodbury, kde se spolu usadí. Michonne ale místnímu veliteli, Guvernérovi, nevěří, a tak Andreu opouští. Andrea si stále mylně myslí, že je Guvernér dobrý člověk a také se s ním sexuálně sblíží.

Andrea Harrison je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

hrála si na pistolnici, málem zabila Daryla, Obrátila se zády k Michonne, která ji zachránila a držela naživu celou zimu, pro postel a ..mohla se vykoupit kdyby zabila Guvernéra, každá smrt ve věznici jde za ní, včetně těch oblíbecných..nechá­pu lidi který tuhle postavu mohou mít rádi, mě za celou dobu ničím nezískala.

7.3.2021 | 18:43:02
TeriTerinelerinel

Tak jo, byla dost naivní a stupidní :D co si budeme nalhávat. Ale pořád byla chytřejší než Lori, snažila se jenom všechny udržet naživu. Žádný špatný úmysly za celou dobu co byla naživu neměla, ale jediný co mě štve že nezabila Guvernéra když měla příležitost.

25.2.2021 | 13:34:03
BlackSquirrel

nikdy jsem si ji moc neoblíbila, jen z důvodu, protože věděla, co je guvennér (nevím jak se to píše) zač!

18.8.2020 | 23:47:38
David525

Andrea nebola vôbec zlá, ale verila debilovi a preto tak aj skončila. Ale inak to bola dobrá postava. Myslím si, že tých 80% si zaslúži. :)

30.3.2020 | 17:01:05
ori

Krava blbá oproti komiksu.

redaktor
11.10.2019 | 13:08:24
LubíkIP

Nebyla to špatná postava jen věřila špatnému člověku.

10.4.2019 | 18:07:33
S.T.A.L.K.E.R.

Stačilo pár sekund v první řadě a už to pro mě byla navždy moje neoblíbená postava. Mohla zabít Guvernéra a zachránit životy. Ale ona si vzala příklad z chlapů a začala myslet frndou. Z její smrti jsem měl radost. Jsem hlavně šťastný, že už dál neovlivňovala děj.

4.4.2019 | 12:07:59
sonulle

Tak já se Andrei zastanu, jako feministky a ze začátku jako postavy, která mě bavila hodně. To, že autoři nevěděli co s ní, je druhá věc, nejvíce mě naštvala, že neposlechla Carol s tím, že po skvělém sexu má guvernéra zaříznout. Takže normálně 60%, ale za feministický kecy a záchranu Carol ve druhé sérii zvedám na 80%

22.12.2018 | 17:35:04
Tralery

nechápu, jak k tomu spousta lidí přišlo, že ji nemají rádi. Přijde mi skvěle napsaná a zahraná. Zvlášť v 3.sérii, když v lese utíká před Guvernérem je vidět, jaký je to survival. Dovedu si představit, že by měla její postava ještě hodně co nabídnout, kdyby v seriálu zůstala déle. Něco mi ale říká, že kdyby tehdy zůstala naživu, tak by se tvůrci místo ní brzy zbavili Carol, a to by byla ještě větší škoda.

6.11.2018 | 15:19:46
Bukyna222

Měla to těžký a myslela to dobře, nedokážují jí dát min :(

27.4.2017 | 23:30:50

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás