The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Michonne Hawthorne

Michonne Hawthorne

Pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná postava, která se stala součástí Rickovy skupiny.

Sezóny 8
2012 - 2020

Michonne je nejvíce tajemná postava, která se v seriálu The Walking Dead objevila. O její minulosti nic neznáme. Když apokalypsa vypukla, tak ji celou dobu doprovázeli dva chodci, které měla přivázané, bez rukou a dolních čelistí.

Když dojde k přepadení Hershelovi farmy hordou chodců, tak se Andrea ztratí v lese a v něm ji právě Michonne najde. Následně putují spolu a Michonne se o ni stará, i když je Andrea nemocná.


Po překonání zimy se dostanou do města Woodbury, kde se o ně začne starat Guvernér. Michonne mu nevěří a opouští Woodbury a také Andreu. Vydává se směrem k věznici, kde ji zajme Rickova skupina. Michonne s nimi poté podnikne útok na Woodbury, kde zabije Guvernérovu dceru a jemu samotnému vyřízne oko.

Michonne je pomstychtivá, nedůvěřivá a tajemná. Ani sama Andrea se o ní nic nedozvěděla, když spolu žili přes zimu. K boji ráda používá svůj meč.

Michonne je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

U Michonne jsou moje sympatie kolísavé, nebo kolikrát nevím, že v seriálu hraje. V 3. sérii moje favoritka, ve čtvrté, až když vyřídila guvernéra, v páté průměr, v šesté ji zatím moc nemusím. Počkám a uvidím…Danai je skvělá herečka a osobnost, kterou obdivuji. Bohužel Michonne během 7, 8 série byla dost děsivě napsaná. Nyní se to konečně obrací, věřím ji její vedení Alexandrie(tak nějak víc než Maggie) a teď po ztrátě blízké osoby je i zajímavější a herečka má konečně co hrát. Uvidíme jak se věci vyvinou… Snižuji na 70%, ten její odchod byl tak stupidní, až to bolelo, Kang to zvorala. Upřímně, matka (která přišla o dítě a pak o Carla), nechala uprostřed války své děti a své lidi, pro které hledala pomoc a odešla hledat chlapa kvůli smradlavé botě. Děs

2.7.2021 | 9:16:53
Whitewolf114

Neskutečně ji obdivuji!! Opravdu málo kdy si oblíbím nějakou ženskou a ještě takhle. Michonne je skvělá už od začátku. Ano, někdy mě s něčím štvala, ale nikdo není dokonalý. Ona má vlastnosti, které by měla mít každá. Je silná, statečná, hrdá a přitom věrná, hodná, obětavá a někdo, kdo dokáže opravdu milovat. Není to žádná naivka a slaboch jako támhle Lori nebo Jessie. S tou katanou je úplně perfektní! Moc se mi líbí, jak vychovala Judith. Přesně takhle se mají děti vychovávat v apokalypse. Ne dělat, jakoby žádná apokalypsa nebyla a vůbec to dítě nepřipravovat na případná nebezpečí. Judith je díky ní dokonalá. Mrzí mě, že tam teď není, ale kvůli Rickovi musela jít. Ti dva jsou spolu opravdu skvělí! Moc jim to spolu sluší. Bez ní a Ricka ten seriál prostě pomalu umírá..bez nich je to jiný.

3.4.2021 | 14:49:08
BlackSquirrel

Michonne se mi líbí už od začátku. :) Její příchod byl úžasný :D takový temný.

3.4.2021 | 14:21:49
.

Mel jsem ji radsi kdyz byla vazne tajemna a jakmile to dala dohromady s Rickem uz jsem ji nemel tak rad

20.10.2020 | 16:09:15
TaLu

Má oblíbená postava. Jak seriálem prochází, co se postupně o ní dozvídáme, jak se mění a hlavně – pokud bojovat, tak s někým, jako je ona po boku !

10.10.2020 | 18:00:43
Milano33

Skvelá! Najmä, keď bola s Rickom.

7.5.2020 | 0:37:28
vp1998

Michonne mě nikdy moc nevzala, asi proto, že já sama jsem velice otevřená a přátelská, nicméně její jednání chápu a obdivuji. A když už ji měl rád Rick, tak teda asi i já :D

19.4.2020 | 18:07:13
23A

Michonne pro me nikdy nebyla extra zajimava

9.4.2020 | 20:24:47
David525

Michonne som mal vždy rád. Od začiatku mi bola sympatická. Myslím si, že to bola veľmi dobrá postava a bude mi chýbať.

26.3.2020 | 14:55:40
ori

Michonne ma nikdy nejako extra nebrala. Najviac ma bavila v 3. sérii keď bola ešte tajomná, a mal som ju rád aj v tej 4., ale neskôr ma začala nudiť. Asi najviac u mňa upadla odkedy sa dala dokopy s Rickom, tí dvaja sa mi k sebe vôbec nehodili, mali zostať najlepšími kamarátmi ako v seriáli. Väčšinu 9. série ma potom vyložene štvala aká bola protivná, ale v 10. sérii sa zlepšila. Koniec mala pekný, tá alternatívna dejová linka bola super. Vidíme sa vo filmoch.

webmaster
21.3.2020 | 17:50:48

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama