X-Men Dark Phoenix: Scénář je psán tak, aby se mohl Magneto, Mystique a Beast kdykoliv připojit či odpojit

Dark Phoenix: Scénář je psán tak, aby se mohl Magneto, Mystique a Beast kdykoliv připojit či odpojit

Dark Phoenix: Scénář je psán tak, aby se mohl Magneto, Mystique a Beast kdykoliv připojit či odpojit

Natáčení filmu Dark Phoenix začíná už v červenci v Kanadě. I když jsou přípravy v plném proudu, studiu Fox se pečlivě daří držet pod pokličkou všechny zákulisní informace. Dobrou zprávou pro fanoušky starších filmů je rozhodně to, že scénář předem počítal s hlavními hvězdami První třídy.


17 0
11.6.2017

Simon Kinberg má již nějakou dobu napsaný scénář k filmu X-Men: Dark Phoenix. Zatím se i proslýchá, že si snímek i sám natočí. Je sice poněkud zajímavé, že natáčení je doslova za rohem a prakticky nic o projektu nevíme. Velkým kamenem úrazu je samotné obsazení filmu. Zatím víme pouze to, že se vrátí Sophie Turner v roli Jean Grey a James McAvoy, který si opět zopakuje roli Profesora X.

Zatím se počítá i s mladšími mutanty, které jsme poznali během filmu X-Men: Apocalypse. O Slovo se hlasila Jubileemladá Storm, ale k žádnému oficiálnímu potvrzení od Foxu nedošlo. Nyní se scenárista filmu Simon Kinberg nechal slyšet, že scénář byl psán tak, jako by tvůrci počítali s účastí Jamese McAvoye, Michaela Fassbendera, Jennifer Lawrence a Nicholase Houlta.


(Uvidíme hlavní hvězdy i tentokrát? Foto: Fox)

I když se proslýchá, že Fassbender se po nepříliš úspěšných filmech Assassin's Creed a Vetřelec: Covenant do role Magneta vrátí, tvůrci v tuto chvíli nemohou nic oficiálně potvrdit. Scénář je prý ale psán chytrým stylem tak, aby děj dával smysl, i kdyby se jeden z výše jmenovaných herců nemohl natáčení zúčastnit. I když kolem obsazení silné čtverice byl v posledních měsících velký otazník, nakonec vše nejspíše vyjde a svých oblíbených X-Menů se dočkáme i protentokrát.

A když se nad tím zamyslíte, dává to i smysl. Fassbender svou úlohu producenta u Assassin's Cre­ed příliš nezvládl, film v kinech nezabodoval. Nyní se nedaří ani Vetřelcovi, kde opět hraje hlavní roli. Jennifer Lawrence je sice možná nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu, ale ani její film Pasažeři v kasičkách kin dobře neobstál. A tam navíc měla oporu skvělého Chrise Pratta. Herci rozhodně nemají o role nouzi, ale potřebují se objevit i v nějakém úspěšném projektu.

Po úspěchu Guardians of the Galaxy ani Fox nechce zahálet a nyní se studio oficiálně přiznalo, že se ve filmu Dark Phoenix vydáme do vesmíru a prozkoumáme i tuto část. Mutantů jsme za celou tu řadu filmů poznali dost (a ještě jich hodně poznáme), ale svět X-Menů je natolik bohatý, že studio chce svým fanouškům představit větší a rozsáhlejší svět.

Co říkáte na pružnost scénáře k filmu Dark Phoenix? A jste pro, že navštívíme kosmickou část světa X-Menů?

Diskuze /4

mr křeček

Doufám, že se ve vesmíru dočkáme i rasy Shi'ar.

11.6.2017 | 19:55:33
Lex Luthor

možná ve vesmíru uvidímě Moja, byl bych rád kdyby se ve filmu objevil mladý Magneto

11.6.2017 | 22:29:00
Lex Luthor

ve filmu se už, ale asi bohužel neukáže Wolwerine

12.6.2017 | 9:33:59
DramaQueen

Doslova za rohem??

12.6.2017 | 16:53:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy