Yellowstone
96/100 - 63×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Yellowstone konečně začíná sbírat ocenění

Yellowstone konečně začíná sbírat ocenění

Seriál Yellowstone se dlouhé roky vyhýbal pozornosti při nominacích na různá televizní ocenění. Jelikož už ale jeho popularitu nelze přehlížet, letos se to pro něj změnilo a jednu prestižní cenu si konečně odnáší.

14 0
16.1.2023

Před pár týdny jsme psali o tom, že se Yellowstone dočkal tří nominací v rámci cen Zlatý glóbus a Critics' Choice Awards. Slavnostní předávání u obou proběhlo v minulých dnech a seriál se konečně může radovat, neboť se podařilo jednu z nominací proměnit ve výhru.

A tou je z těch tří ta nejvýznamnější, jelikož si Kevin Costner za svou roli Johna Duttona odnesl Zlatý glóbus za nejlepšího herce v dramatickém seriálu. My herci velice gratulujeme a doufáme, že to tímto nekončí a že nás v následujících letech čekají další pozitivní zprávy pro seriál při oceněních.

Přejete Kevinovi jeho výhru? Vyhrál podle vás zaslouženě?

Diskuze /2

Dryx cz

Se ani nedivím.. :-)

16.1.2023 | 20:17:44
laren

Cenu bych dal jednoznacne predstavitelce Beth, u nis si vubec neumim predstavit, ze je to v realu treba fajn hodna zenska

1.2.2023 | 1:05:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama