Young Sheldon (Malý Sheldon)
87/100 - 110×

Young Sheldon(Malý Sheldon)

Spin-off seriálu The Big Bang Theory, mladý Sheldon Cooper vyrůstá ve Východním Texasu se sourozenci a pod dohledem věřící matky a netečného otce.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Iain Armitage (Sheldon Cooper), Zoe Perry (Mary Cooperová), Lance Barber (George Cooper starší), Montana Jordan (George Cooper mladší), Raegan Revord (Missy Cooperová), Annie Potts (Babča), Ryan Phuong (Tam Nguyen), Wyatt McClure (Billy Sparks), Wallace Shawn (John Sturgis), Billy Gardell (Herschel Sparks), Melissa Peterman (Brenda Sparksová), Matt Hobby (Jeff Difford), Sarah Baker (Sheryl Hutchinsová), Valerie Mahaffey (Victoria MacElroyová), Danielle Pinnock (Evelyn Ingramová)

Excelentní debut vede k plnohodnotné sérii

Excelentní debut vede k plnohodnotné sérii

Zajímá vás, jak si vedla premiérová epizoda příběhu malého Sheldona Coopera? Tak dobře, že byl seriál objednán jako plnohodnotná série s dvaadvaceti epizodami.

22 0
17.10.2017

Speciálně odvysílanou pilotní epizodu si pustilo 17,2 milionů diváků. Z toho 97,5 % byli diváci, kteří sledovali epizodu The Big Bang Theory, která pilotu předcházela. Šlo o nejvyšší sledovanost premiéry seriálu za posledních šest let (2 Broke Girls v roce 2011). Nelze se divit tomu, že seriál dostal zelenou pro plnohodnotnou sérii se dvaadvaceti epizodami.

Po speciálním odvysílání má Young Sheldon vysílací pauzu, na televizní obrazovky se vrátí v noci 2. listopadu 2017 a v programu je znovu zařazen po Teorii velkého třesku.

Foto: CBS

Diskuze /1

PecaCZE

No ještě to nic neznamená… každopádně udělali dobře, že to budou vysílat hned po TBBT.

17.10.2017 | 21:22:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E15: Teen Angst and a Smart-Boy Walk of Shame

Nejnovější díly seriálu Young Sheldon si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama