Young Sheldon (Malý Sheldon) Pastor Jeff

Pastor Jeff

Pastor Jeff

Místní pastor.

Sezóny 3
2017 - 2019

Jeff Difford je pastor v kostele, který navštěvuje Sheldon se svou rodinou. Sheldon jej vnímá jako svého nepřítele a baví jej, když se s ním může dohadovat o důvěryhodnosti křesťanství, jelikož náboženská fakta nelze podle Sheldona vědecky doložit.

Pastor je ženatý s Hispánkou jménem Selina, s níž nemá vůbec nic společného a která nemluví anglicky, což mezi nimi způsobuje jazykovou bariéru. Selina nemá Jeffa ráda a myslí si, že jako manžel selhal. Jsou natolik odcizení, že se snaží jeden druhému vyhýbat jen co to jde.


Jednou se Jeff rozhodl své manželce ukrást peníze, jelikož církvi chyběly, a když na to Selina přišla, tak se s ním chtěla hned rozvést. I když se pastor jeví jako morální a rozumný muž, je ve skutečnosti chamtivý, nejistý lhář, který by pro povznesení své víry udělal cokoliv. Vydělávat mu totiž budou lidé, kteří budou vyznávat jeho víru.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Borec. Kázat těm neznabohům, anebo naopak kostelním oknům, vůbec to nemá lehké…

25.8.2019 | 22:16:27
Kothy

Vtipna postava.

25.8.2019 | 21:56:39

Stav překladu

Epizoda S03E12: Body Glitter and a Mall Safety Kit

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás