24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Fox dává seriálu pauzu kvůli plnému kalendáři Corey Hawkinse

Fox dává seriálu pauzu kvůli plnému kalendáři Corey Hawkinse

A je to definitivní. Příští rok se nedočkáme druhé řady 24: Legacy. Zoufat ale ještě nemusíme, naděje umírá poslední. Stanice Fox totiž seriál neruší, jen ho odkládá na neurčito. Hlavní herecká hvězda Corey Hawkins má aktuálně plný rozvrh a nemohl by se natáčení zúčastnit.

3 0
23.5.2017

Fox letos představil seriál 24: Legacy, který nepřímo navazoval na seriál 24. Po skvělé sledovanosti po Super Bowlu šel divácký zájem a ratingy poměrně dolů. Nakonec se seriál usadil na nějakých 3 milionech diváků, což není úplně přesvědčivý výsledek, ale na druhou stranu je to stále víc než v případě Prison Breaku, který dle průzkumů byl nejočekávanějším seriálem jara, ale sledovanost to moc nepotvrdila.

24: Legacy se měla rozjet nová série, která měla mapovat příběh Erica Cartera. Malého pomrknutí po druhé sezóně jsme se dočkali již ve finále první řady. Nyní stanice Fox definitivně potvrdila, že příští seriálovou sezónu 2017/2018 se nedočkáme druhé řady Legacy. Stanice ale seriál neruší. Podobný verdikt vydala právě u již zmiňovaného Prison Breaku.

V případě Útěku z vězení je problém s námětem, kdy se musí tvůrčí tým sejít a vymyslet novou zápletku pro šestou řadu. U Legacy tento problém není, ale objevil se jiný. Vedení Foxu mluvilo s hlavní hvězdou seriálu Corey Hawkinsem, který má aktuálně plné ruce práce a stanice by nestačila natočit druhou řadu v termínu tak, aby premiéra stihla další seriálovou sezónu.

(Kdy zase tuto partu uvidíme? Foto: Fox)

Fox tak na Hawkinse zřejmě počká a je možné, že o osudu seriálu rozhodne až později. Celá kauza působí ale trochu podezřele. Něčeho podobného jsme se dočkali před pár lety, kdy se prodlužovalo rozhodování o tom, zda Fox ukončí seriál 24. Hlavní hvězda seriálu Kiefer Sutherland o novou řadu stál, ale nelíbilo se mu, že Fox nemůže vydat finální verdikt o prodloužení/zru­šení seriálu a následně prohlásil, že Jacka Bauera už hrát nechce.

Nakonec se Fox a Sutherland opět setkali, vymysleli nový seriál, kde Kiefer působí jako výkonný producent. Nyní se ale minulost opakuje. Je možné, že se Fox opět nemohl rozhodnout, zda seriálu dá zelenou i pro příští rok a tohle je pouze výmluva pro nás diváky a tvůrce seriálu. Studio si rozhodně nechce znepřátelit Kiefera Sutherlanda, se kterým spolupracují už přes jednu dekádu. To už jsou ale pouze naše dohady.

Studio Fox je nicméně s výkonem Coreyho Hawkinse spokojené. Ví, že nahradit Jacka Bauera byl nadlidský výkon, Hawkins podle nich odvedl velice dobrý výkon. Protahování o osudu seriálu může způsobit i další problémy. Chápeme, že čekat se zkrátka na hlavní postavu seriálu musí, ale i pro ostatní herce je hraní pouze práce, a nemůžou mít v kalendáři volno jen proto, že možná budou někdy natáčet druhou řadu Legacy. Takový Teddy Sears (Keith Mullins) by se už rád vrátil do seriálu Flash.

Co si myslíte o verdiktu stanice Fox? Dočkáme se druhé řady, nebo je to podle vás konečná stanice pro seriál?

Diskuze /3

Fifipek

No já myslím, že dost bylo pokusů, takže by mohl někdo konečně profackovat Kiefera, aby se vzpamatoval a Jack Bauer se opět objevil na scéně :D

#2 MrCrow
23.5.2017 | 17:43:32
MrCrow

#1 Fifipek: Jj a nenápadný crossover s Designated Survivor, kde Kiefer jako prezident „zachraňuje“ Jacka z Ruska – že by si střihnul rovnou dvojroli :D

23.5.2017 | 20:19:03
Wolfinator1

Uhnít ve vězení bych Jacka nenechal, chtělo by to třeba zas zkrácenou epickou serii kde Tony zachraňuje Jacka z Ruska, do toho nějaký ten konflikt s Koreou a Jack zachraňuje celý svět zabraňuje 3 světové válce a hrdinsky umírá. Takže Kiefere nedělej Zagorku a šupky dupky do své nejlepší role která tě proslavila dammit. :D

24.5.2017 | 15:16:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama