24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

I seriál 24: Legacy si probojoval cestu na české televizní obrazovky pod názvem Nezastavitelný

I seriál 24: Legacy si probojoval cestu na české televizní obrazovky pod názvem Nezastavitelný

Seriál 24: Legacy se sice už na Foxu nevysílá a zatím to vypadá, že ani v budoucnu vysílat nebude, proto si můžete dát opakování tohoto povedeného seriálu v českém znění. Seriálu se chopila moderní stanice pro mladé Prima Cool. A jak dopadl dabing? O tom si můžete přečíst uvnitř článku.

4 0
24.8.2017

Seriál 24: Legacy měl světovou premiéru na začátku roku, česká stanice Prima Cool dlouho neotálela a od 7. srpna vysílá každé pondělí od 20:15 tento seriál pod názvem 24: Nezastavitelný. Celkově je podtitul Legacy velice těžko přeložitelný, protože má v podstatě vzdávat hold původnímu seriálu 24 v hlavní roli s Kieferem Sutherlandem.

Zatím se neví, zda bude seriál někdy pokračovat. Stanice Fox oznámila, že nás druhá řada zatím kvůli plnému rozvrhu Corey Hawkinse nečeká, takže můžeme jen doufat, že se Eric Carter snad ještě jednou na televizních obrazovkách vrátí. Všichni ale víte, že čím větší bude pauza, tím těžší je dát původní tým herců opět dohromady. A jak dopadlo dabingové obsazení? Na to se můžete podívat níže:

Corey Hawkins – Eric Carter – Jiří Krejčí
Anna Diop – Nicole Carter – Hana Kusnierová
Charlie Hofheimer – Ben Grimes – Filip Švarc
Teddy Sears – Keith Mullins – Dalibor Gondík
Miranda Otto – Rebecca Ingram – Dana Černá
Jimmy Smits – John Donovan – Jiří Schwarz
Ashley Thomas – Isaac Carter – Pavel Vondra
Dan Bucatinsky – Andy Shalowitz – Martin Hruška

Líbí se vám seriál s českým dabingem? Získal seriál díky vysílání Primy Cool nové fanoušky seriálu?

Zdroj: FOX

Diskuze /3

Dragon94

Myslím, že přímý překlad „Odkaz“ je více než na místě. Jinak líbí se mi, že se toho prima chopila tak rychle, ale co se mi nelíbí je jejich vystřihování scén. Začalo to u DaVinci demons a od té doby stříhají téměř v každém seriálu. Tyhle střihy zasáhli 9tou sérii s Kieferem a opravdu by mě zajímalo, proč tohle dělají.

#2 -Skinner-
24.8.2017 | 16:53:35
-Skinner-

#1 Dragon94: To sa u seriálov stáva. Vystrihujú sa nevhodné, krvavé scény.

#3 Dragon94
24.8.2017 | 17:07:13
Dragon94

#2 -Skinner-: To já samozřejmě vím, ale jde mi o to, proč to řešit takhle. Na nově to u Gothamu řešili tak, že daný záběr prostě rozmazaly. Tedy spíš dané místo a zbytek obrazu nechali tak jak má být.. (Třeba vyškrábané oči)

25.8.2017 | 8:09:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama