24: Legacy Tony Almeida vystoupí ve 24:Legacy!

Tony Almeida vystoupí ve 24:Legacy!

Tony Almeida vystoupí ve 24:Legacy!

Dnes se objevila na internetu překvapivá a příjemná zpráva, že Carlos Bernard si zopakuje roli Tonyho Almeidy a objeví se v připravovaném seriálu 24: Legacy. Čím nás překvapí Tony tentokrát? A na čí straně bude stát?


7 0
9.10.2016

Už dříve tvůrci prohlásili, že společně s návratem postavy Chloe O'Brian se můžeme těšit na návrat ještě nějaké známé postavy, kterou jsme poznali v seriálu 24. Spekulace byly divoké, nakonec navrátilcem bude Carlos Bernard, který vystupoval v seriálu již od první řady a hrál Tonyho Almeidu.

Tony Almeida byl v prvních třech řadách agent PTO, který se ovšem dopustil vlastizrady a byl mu odebrán status agenta. V průběhu čtvrté řady si ovšem Tony za své zásluhy odznak znovu vydobyl. V páté řadě byl zabit společně se svojí manželkou Michelle Desslerovou. V sedmé řadě bylo odhaleno, že Tony atentát přežil.


Následně se Tony stal záporákem, který byl ochotný jít přes mrtvoly jen kvůli tomu, aby se mohl pomstít za smrt své ženy Michelle. Naposledy jsme Tonyho viděli v bonusové scéně, která byla vydána společně s uvedením DVD a Blu-Ray poslední řady seriálu 24. Pokud někdo z vás bonusovou scénu neviděl, níže se na ni můžete podívat.

Manny Coto a Evan Katz, jedni z výkonných producentů seriálu, o návratu Tonyho krátce promluvili:

Tony Almeida je jedna z nejvýraznějších postav v sérii 24 hodin. Carlos Bernard v průběhu všech řad odváděl skvělou práci a ztvárnil temnou postavu se spoustou vnitřních konfliktů. My jsme pochopitelně nadšeni, že se nyní vrací do seriálu.

Tony Almeida je možná po Jacku Bauerovi jednou z nejoblíbenějších postav vůbec. Jste rádi, že se vrátí? Dokáže Tonyho přítomnost seriálu pomoci? A vrátí se jako klaďas?

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

dfx

Tony Almeida je skvela postava. Urcite bude kladna postava, len na zaciatku to tak nebude vyzerat :-)

9.10.2016 | 11:37:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců