24: Legacy Žije stále Ibraham Bin-Khalid?

Žije stále Ibraham Bin-Khalid?

Žije stále Ibraham Bin-Khalid?

Asim Naseri na konci deváté epizody pomocí agenta PTO osvobodil Jadallu Bin-Khalida. Nejdříve jsme si mohli myslet, že ho chce získat, aby ho umlčel. V dodávce mu ale prozradil, že se Jadalla již brzy dozví, kdo vede celou operaci teroristů. Mohl by to být jeho údajně zesnulý otec Ibraham?


3 0
3.4.2017

Okolo Ibrahama Bin-Khalida se točí prakticky celá první řada. Byl zabit v Jemenu během mise, kterou vedla Rebecca Ingram společně s Ericem Carterem. Dle informací, které máme, se podařilo úspěšně provést operaci a Bin-Khalid byl zabit samotným Ericem. Jenže vždy existuje nějaká šance, že se události takto nestaly.

osmé epizodě jsme poprvé poznali Asima Naseriho, který se vydal do Ameriky společně s Jadallou Bin-Khalidem. I když to v předchozích dílech vypadalo, že celou operaci vede Jadalla, možná tomu tak není. Naseri v deváté epizodě osvobodil Jadallu z PTO a řekl mu, že včas se dozví, kdo vede celou operaci teroristů. Naše otázka je tedy jasná – vede křížovou výpravu Ibraham Bin-Khalid?


(Žije stále Jadallův otec? Foto: Fox)

Nedávno jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme rozebírali podobnosti seriálu s původním seriálem 24. Jedním z našich poznatků bylo, že před událostmi prvního dne Jack Bauer zabil teroristu Victora Drazena v Kosovu. Na konci první řady jsme ovšem zjistili, že Victor stále žije a Jack zabil pouze dvojníka. Z Drazena se následně vyklubal strůjce celé operace teroristů v USA.

Celá teorie by dávala smysl. Jadalla Bin-Khalid nemá pro Naseriho už žádnou hodnotu a jediný důvod, proč by se ho chtěl zmocnit v deváté epizodě, by bylo, aby ho umlčel. Sami jsme byli svědky, že Jadalla nekladl při výslechu PTO odpor a Rebecce odpověděl pravdivě na všechny otázky. Je ale možné, že Naseri má rozkazy od Jadallova otce, který by pochopitelně nechtěl, aby zemřel jeho syn.

Inspirovali se tvůrci první řadou a nyní nám představí stejnou zápletku? Žije tedy Ibraham Bin-Khalid a vede on celou dobu misi teroristů?

Diskuze /1

Afromen

Tak tohle bylo první, co mě napadlo, když jsem to viděl. :D S největší pravděpodobností to tak bude :D , ale uvidíme. Nechám se překvapit. ;-) zároveň doufám, že víc prostoru dostane Tony.

3.4.2017 | 21:50:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců