Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Agent Carter

Seriál Agent Carter se odehrává ve světě Marvel Cinematic Universe, ze kterého vychází jak jednotlivé celovečerní filmy ze série Avengers, tak i seriály Agents of S.H.I.E.L.D. či Daredevil. Konkrétně Agent Carter pak vychází především z událostí filmu Captain America: První Avenger a atmosféry krátkometrážního snímku Agent Carter, kterému předchází.

Hlavními tématy tohoto seriálu jsou tajné mise Peggy Carter a Howarda Starka, jejich konflikt jak s novými nadpřirozenými hrozbami, tak i s těmi přetrvávajícími z druhé světové války, a boj agentky Carter o prosazení svých schopností v muži ovládaném světě 40. letech minulého století.


V roli Peggy Carter v seriálu vystupuje anglická herečka Hayley Atwell, která již tuto postavu ztvárnila jak v kraťasu Agent Carter, tak i v obou dílech filmového Captaina Americy.

Oficiální synopse první řady

Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Perfektní seriál, jednoznačně 5 hvězd, první řada se mi líbila víc, bylo tam více odkazů na filmy, ale i druhá série se mi velice líbila, škoda, že 3. série nebude, Jarvis jednoznačně nejlepší postava, samozřejmě Howard a Peggy :)

29.5.2021 | 21:34:57
sábahi

Skvělý seriál! Dost mě mrzí, že nebude třetí série, protože zůstalo dost nezodpovězených otázek. Jako třeba kdo zabil Thompsona? Jinak jsem ráda, že jsem mohla vidět něco z historie shieldu.

9.2.2021 | 19:11:37
OndraHH

První řada u mne zívačka, zato druhá – to byla jízda!!!

29.5.2020 | 9:31:53
choudys

Dobře natočenej seroš z doby před SHIELDEM, atmosféra té doby velmi pěkně vykreslená, s jistotou se rád na něj podívám znova.

19.1.2019 | 20:28:01
dohnal04

1. sezóna OK 70% … ale ta druhá .. ufff … to byla teda předvídatelná nuda 20% .. dalo se koukat pouze na bloncku, ostatní jako postavy, tak i herci slabej průměr – když to řeknu hezky :)

24.7.2016 | 22:32:55
Lucifrid

První řada byla fajn, více se blížila filmovému Marvelu. Ale druhá řada, ach ta druhá řada! Naprostá parádní dobovka se skvělým padouchem, hláškujícím Jarvisem a Peggy, skvělou paní Jarvisovou a hlavně rozvojem postav. Flashbacky byly neskutečné a zrušení seriálu mě hodně mrzí.

webmaster
3.7.2016 | 11:23:54
KosSs

40% za kostýmu hudbu a sexy auta … jinak to je jako seriál z devadesátých let minulého století

3.7.2016 | 10:26:11
Secret.Dandelion

Agentka je srdcovka ! 100%

31.1.2016 | 12:13:48
TaLu

Seriál od Marvelu si nenechávám ujít. Trochu jsem se obávala toho, že je to seriál zasazený dějově do minulosti, ale byla jsem velmi mile překvapená a s každým dílem se mi líbil víc. Uvidíme jak druhá sezona.

21.1.2016 | 19:43:26
Aces

super serial (y) jsem za něj rád že se to vrátilo do té doby

10.1.2016 | 21:46:05
1

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama