Agent Carter Popis

Agent Carter

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

Seriál Agent Carter se odehrává ve světě Marvel Cinematic Universe, ze kterého vychází jak jednotlivé celovečerní filmy ze série Avengers, tak i seriály Agents of S.H.I.E.L.D. či Daredevil. Konkrétně Agent Carter pak vychází především z událostí filmu Captain America: První Avenger a atmosféry krátkometrážního snímku Agent Carter, kterému předchází.

Hlavními tématy tohoto seriálu jsou tajné mise Peggy Carter a Howarda Starka, jejich konflikt jak s novými nadpřirozenými hrozbami, tak i s těmi přetrvávajícími z druhé světové války, a boj agentky Carter o prosazení svých schopností v muži ovládaném světě 40. letech minulého století.


V roli Peggy Carter v seriálu vystupuje anglická herečka Hayley Atwell, která již tuto postavu ztvárnila jak v kraťasu Agent Carter, tak i v obou dílech filmového Captaina Americy.

Oficiální synopse první řady

Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Perfektní seriál, jednoznačně 5 hvězd, první řada se mi líbila víc, bylo tam více odkazů na filmy, ale i druhá série se mi velice líbila, škoda, že 3. série nebude, Jarvis jednoznačně nejlepší postava, samozřejmě Howard a Peggy :)

29.5.2021 | 21:34:57
sábahi

Skvělý seriál! Dost mě mrzí, že nebude třetí série, protože zůstalo dost nezodpovězených otázek. Jako třeba kdo zabil Thompsona? Jinak jsem ráda, že jsem mohla vidět něco z historie shieldu.

9.2.2021 | 19:11:37
OndraHH

První řada u mne zívačka, zato druhá – to byla jízda!!!

29.5.2020 | 9:31:53
choudys

Dobře natočenej seroš z doby před SHIELDEM, atmosféra té doby velmi pěkně vykreslená, s jistotou se rád na něj podívám znova.

19.1.2019 | 20:28:01
dohnal04

1. sezóna OK 70% … ale ta druhá .. ufff … to byla teda předvídatelná nuda 20% .. dalo se koukat pouze na bloncku, ostatní jako postavy, tak i herci slabej průměr – když to řeknu hezky :)

24.7.2016 | 22:32:55
Lucifrid

První řada byla fajn, více se blížila filmovému Marvelu. Ale druhá řada, ach ta druhá řada! Naprostá parádní dobovka se skvělým padouchem, hláškujícím Jarvisem a Peggy, skvělou paní Jarvisovou a hlavně rozvojem postav. Flashbacky byly neskutečné a zrušení seriálu mě hodně mrzí.

webmaster, korektor
3.7.2016 | 11:23:54
KosSs

40% za kostýmu hudbu a sexy auta … jinak to je jako seriál z devadesátých let minulého století

3.7.2016 | 10:26:11
Secret.Dandelion

Agentka je srdcovka ! 100%

31.1.2016 | 12:13:48
TaLu

Seriál od Marvelu si nenechávám ujít. Trochu jsem se obávala toho, že je to seriál zasazený dějově do minulosti, ale byla jsem velmi mile překvapená a s každým dílem se mi líbil víc. Uvidíme jak druhá sezona.

21.1.2016 | 19:43:26
Aces

super serial (y) jsem za něj rád že se to vrátilo do té doby

10.1.2016 | 21:46:05
1

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy