Agent Carter Arnim Zola

Arnim Zola

Arnim Zola

Vědec Hydry, kterého naverboval Johann Schmidt, samotný Redskull. Arnim stál za Hydrou v době jejího největší rozkvetu, ale i zároveň pádu. Po roce 1945 byl dopaden SSR a uvězněn.

Sezóny 1
2015 - 2015

Arnim Zola je švýcarský vědec, který nejdříve pracoval pro nacisticskou organizaci SA, ale v roce 1934 ho naverboval Johann Schmidt jako hlavního vědce Hydry. Během svého působení v Hydře vybudoval Arnim několik skvělých zbraní. Když byl Johann Schmidt v roce 1945 poražen, Arnima za krátký čas dopadla SSR a byl uvězněn.

Ve vězení potkal Johanna Fennhoffa, působivého vědce z Leviathanu, o jehož práci už několikrát slyšel. I po smrti o sobě dává Arnim Zola slyšet. V roce 1972 totiž dokázal přemístit svojí mysl do komplexního počítače, který našel o mnoho let později samotný Steve Rogers spolu s Black Widow. Tak se dozvěděli, že Hydra stále existuje a že S.H.I.E.L.D., kterému přísahali věrnost, je ve skutečnosti převlečená Hydra.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Jsem ráda, že se objevil

9.2.2021 | 19:42:54
kiso1561

netuším ako ohodnotiť malé cameo :D

3.3.2016 | 19:26:19

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy