Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Arnim Zola

Arnim Zola

Vědec Hydry, kterého naverboval Johann Schmidt, samotný Redskull. Arnim stál za Hydrou v době jejího největší rozkvetu, ale i zároveň pádu. Po roce 1945 byl dopaden SSR a uvězněn.

Sezóny 1
2015 - 2015

Arnim Zola je švýcarský vědec, který nejdříve pracoval pro nacisticskou organizaci SA, ale v roce 1934 ho naverboval Johann Schmidt jako hlavního vědce Hydry. Během svého působení v Hydře vybudoval Arnim několik skvělých zbraní. Když byl Johann Schmidt v roce 1945 poražen, Arnima za krátký čas dopadla SSR a byl uvězněn.

Ve vězení potkal Johanna Fennhoffa, působivého vědce z Leviathanu, o jehož práci už několikrát slyšel. I po smrti o sobě dává Arnim Zola slyšet. V roce 1972 totiž dokázal přemístit svojí mysl do komplexního počítače, který našel o mnoho let později samotný Steve Rogers spolu s Black Widow. Tak se dozvěděli, že Hydra stále existuje a že S.H.I.E.L.D., kterému přísahali věrnost, je ve skutečnosti převlečená Hydra.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Jsem ráda, že se objevil

9.2.2021 | 19:42:54
kiso1561

netuším ako ohodnotiť malé cameo :D

3.3.2016 | 19:26:19

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama