Agent Carter Calvin Chadwick

Calvin Chadwick

Calvin Chadwick

Ambiciózní politik, který má velikou naději, že se stane senátorem Spojených států. Zároveň tajně pracuje pro Radu devíti, kterou podporuje skrze svou firmu Isodyne Energy, jež je zodpovědná za uvolnění Nulové hmoty.

Sezóny 1
2016 - 2016

Calvin Chadwick je úspěšným politikem, který má slibné ambice stát se senátorem Spojených států. Jeho kampaň podporuje všemi možnými způsoby záhadná Rada devíti. Calvin je zároveň vlastníkem Isodyne Energy, která je zodpovědná za vznik Nulové hmoty, jež způsobí několik problémů SSR a Peggy Carterové.

Calvin je ženatý se slavnou herečkou Whitney Frost, která je ovšem velice chytrá a sama dokáže být pro Isodyne Energy prospěšná. Calvin se také zapojí do aférky s jinou ženou, což se později Whitney dozví a pochopitelně z toho není nadšená. Jako ambiciózní žena budoucího senátora je ale schopná svému muži odpustit.


Když Whitney vstřebá Nulovou hmotou, změní se jí celá osobnost a začne toužit po moci. Calvin si této změny všimne a chvilku bude Whitney podporovat, ale později si uvědomí, jak moc se jeho manželka změnila. Proto se rozhodne říct svým nadřízeným, Radě devíti, o nebezpečí, který všem od Whitney Frost hrozí, čímž pochopitelně navždy ztratí důvěru své ženy.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Nechápu Whitney. Zabila ho a na konci druhé série na něj vzpomíná. Jinak postava je dobrá!

9.2.2021 | 19:51:26

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy