Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Roger Dooley

Roger Dooley

Šéf newyorské pobočky Strategických vědeckých rezerv, který má spadeno na uprchlíka a údajného zrádce Howarda Starka.

Sezóny 1
2015 - 2015

Při své práci umí Dooley nejvíc ocenit loajalitu a tvrdou píli svých podřízených, kteří mohou podávat ty nejlepší výsledky pouze jako dobře namazaný stroj. I přesto má však problém s tím akceptovat fakt, že pod něj byla přidělena i britská agentka Peggy Carter.

Přestože Dooley si je vědom společných válečných operací agentky Carter a válečného hrdiny Captaina Americy, nepřikládá jim žádnou váhu a Peggy Carter vidí jen jako ženu, která se veze na slávě Captaina Americy a zbytečně se tak míchá do záležitostí, které by měly být přenechány mužům.

Peggy dokáže šéfa Dooleyho občas příjemně překvapit, jindy se ale ukáže být přesně tak neschopnou, jak to vždy předpokládal. Kde je tedy pravda?

FOTO: ABC.com

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Nemám ráda tuhle postavu

9.2.2021 | 19:42:07
Kothy

Pruderni sef.

31.1.2015 | 19:12:18

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama