Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Jack Thompson

Jack Thompson

Ambiciózní válečný veterán a stávající agent SSR, kterému při vyšetřování i těch nejzapeklitějších případů nic neunikne. A právě proto je mu nyní zdánlivě podřadná agentka Peggy Carter čím dál víc podezřelejší.

Sezóny 2
2015 - 2016

Během druhé světové války si Jack Thompson vysloužil řadu ocenění i uznání, a to především za jeho hrdinství v bitvách o ostrovy Okinawa a Iwodžima. Po válce se pak vrátil do New Yorku, kde se stal agentem zdejší pobočky Vědeckých strategických rezerv.

Jack Thompson je prvotřídní a ambiciózní agent. Je skvělý terénní stratég a dokáže dostat výpověď z prakticky každého svědka či podezřelého. Zdánlivě podřadné a neschopné agentce Peggy Carter, která byla k SSR podle něj přidělena jen kvůli jejímu vztahu s Captainem Americou během války, nejdříve nevěnuje žádnou pozornost. Postupem času však začne nabývat podezření, že tato britská slečna není tak úplně tím, čím se zdá.

FOTO: ABC.com

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Škoda, že se nedozvíme kdo ho zabil :( Jinak je postava skvělá :)

9.2.2021 | 19:40:12
Ellyse

Mám ho ráda od začátku. Holt mám slabost pro komplikované charaktery… občas jsem fakt nevěděla co od něj čekat a čeho by byl schopný, ale nakonec se má víra vyplatila, byl z něj dobrý chlap :D

11.12.2017 | 22:10:07
TaLu

Vývoj postavy v druhé řadě mne mnohokráte překvapil. Nevím, co od něho čekat, ale už to není tak černobílé jako v první řadě.

4.3.2016 | 15:47:46
Bane

nemám ho rád :D

1.2.2015 | 1:08:36
Kothy

Sovinisticky kolega.

31.1.2015 | 19:13:51

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama