Agent Carter Jack Thompson

Jack Thompson

Jack Thompson

Ambiciózní válečný veterán a stávající agent SSR, kterému při vyšetřování i těch nejzapeklitějších případů nic neunikne. A právě proto je mu nyní zdánlivě podřadná agentka Peggy Carter čím dál víc podezřelejší.

Sezóny 2
2015 - 2016

Během druhé světové války si Jack Thompson vysloužil řadu ocenění i uznání, a to především za jeho hrdinství v bitvách o ostrovy Okinawa a Iwodžima. Po válce se pak vrátil do New Yorku, kde se stal agentem zdejší pobočky Vědeckých strategických rezerv.

Jack Thompson je prvotřídní a ambiciózní agent. Je skvělý terénní stratég a dokáže dostat výpověď z prakticky každého svědka či podezřelého. Zdánlivě podřadné a neschopné agentce Peggy Carter, která byla k SSR podle něj přidělena jen kvůli jejímu vztahu s Captainem Americou během války, nejdříve nevěnuje žádnou pozornost. Postupem času však začne nabývat podezření, že tato britská slečna není tak úplně tím, čím se zdá.


FOTO: ABC.com

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Škoda, že se nedozvíme kdo ho zabil :( Jinak je postava skvělá :)

9.2.2021 | 19:40:12
Ellyse

Mám ho ráda od začátku. Holt mám slabost pro komplikované charaktery… občas jsem fakt nevěděla co od něj čekat a čeho by byl schopný, ale nakonec se má víra vyplatila, byl z něj dobrý chlap :D

11.12.2017 | 22:10:07
TaLu

Vývoj postavy v druhé řadě mne mnohokráte překvapil. Nevím, co od něho čekat, ale už to není tak černobílé jako v první řadě.

4.3.2016 | 15:47:46
Bane

nemám ho rád :D

1.2.2015 | 1:08:36
Kothy

Sovinisticky kolega.

31.1.2015 | 19:13:51

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy