Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Johann Fennhoff

Johann Fennhoff

Lstivý psychiatr, který pracuje pro organizaci Leviathan. Fennhoff dokáže díky svým metodám člověka zhypnotizovat a přinutit ho dělat téměř cokoli, co zamýšlí.

Sezóny 1
2015 - 2015

Johann Fennhoff byl uznávaným psychiatrem, který zjistil, že jeho přesvědčovací metody jsou skutečně účinné a postupem času se naučil téměř kohokoliv a kdykoliv zhypnotizovat a přinutit ho vykonat jemu vytouženou věc. Když společnost Leviathan zjistila, co všechno doktor Fennhoff umí, okamžitě ho do své organizace naverbovala.

V roce 1946 ho nachází Peggy Carter společně s dalšími členy Howling komanda. Fennhoff ze sebe udělá válečnou oběť, která byla zneužívaná Leviathanem. Fennhoff je následně převezen do New Yorku, kde spolupracuje se SSR na odhalení a zneškodnění Leviathanu. Později ale SSR zjišťuje, že Johann je jejich stálým zaměstnancem a je tajným špionem uvnitř SSR. Fennhoff nakonec končí ve vězení, kdy ho dopadne Peggy, ale díky jeho hypnotickým hrátkám přijde o život Roger Dooley.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Supr záporák :)

9.2.2021 | 19:43:47
CoRnDuCK

Zajímavý záporák :)

24.12.2017 | 17:17:35

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama