Agent Carter Johann Fennhoff

Johann Fennhoff

Johann Fennhoff

Lstivý psychiatr, který pracuje pro organizaci Leviathan. Fennhoff dokáže díky svým metodám člověka zhypnotizovat a přinutit ho dělat téměř cokoli, co zamýšlí.

Sezóny 1
2015 - 2015

Johann Fennhoff byl uznávaným psychiatrem, který zjistil, že jeho přesvědčovací metody jsou skutečně účinné a postupem času se naučil téměř kohokoliv a kdykoliv zhypnotizovat a přinutit ho vykonat jemu vytouženou věc. Když společnost Leviathan zjistila, co všechno doktor Fennhoff umí, okamžitě ho do své organizace naverbovala.

V roce 1946 ho nachází Peggy Carter společně s dalšími členy Howling komanda. Fennhoff ze sebe udělá válečnou oběť, která byla zneužívaná Leviathanem. Fennhoff je následně převezen do New Yorku, kde spolupracuje se SSR na odhalení a zneškodnění Leviathanu. Později ale SSR zjišťuje, že Johann je jejich stálým zaměstnancem a je tajným špionem uvnitř SSR. Fennhoff nakonec končí ve vězení, kdy ho dopadne Peggy, ale díky jeho hypnotickým hrátkám přijde o život Roger Dooley.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Supr záporák :)

9.2.2021 | 19:43:47
CoRnDuCK

Zajímavý záporák :)

24.12.2017 | 17:17:35

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy