Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Anton Vanko

Anton Vanko

Anton byl ruský vědec, který začal před 2. světovou válkou pracovat s miliardářem Howardem Starkem, a to hlavně na obloukovém reaktoru. Každý ho chtěl ale jinak využít, a jejich spolupráce proto skončila.

Sezóny 1
2015 - 2015

Anton Vanko byl ruský vědec, který úzce spolupracoval s Howardem Starkem. Když byly Starkovi ukradeny jeho vynálezy, Peggy se povedlo s Antonem setkat. Anton a Howard společně pracovali na obloukovém reaktoru, ale neshodli se v jeho použití. Zatímco Howard chtěl reaktor využít pro dobro lidstva, Anton na něm chtěl pouze zbohatnout.

Howard tedy následně začal pracovat na obloukovém reaktoru sám bez Antona, který byl mezitím deportován zpět do Ruska. Celý zbytek života Starka nenáviděl. Když umíral, svěřil se svému synovi Ivanovi, že Howard Stark mu zničil život. Ivan tak slíbil pomstu Howardovu synovi Tonymu a společně se spolu několikrát utkali. Z Ivana se později stal padouch Whiplash.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Nejspíš je to jen moje teorie, ale nemá postava něco společného s Ivanem Vankem z druhého Iron mana?

9.2.2021 | 19:47:57

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama