Agent Carter Anton Vanko

Anton Vanko

Anton Vanko

Anton byl ruský vědec, který začal před 2. světovou válkou pracovat s miliardářem Howardem Starkem, a to hlavně na obloukovém reaktoru. Každý ho chtěl ale jinak využít, a jejich spolupráce proto skončila.

Sezóny 1
2015 - 2015

Anton Vanko byl ruský vědec, který úzce spolupracoval s Howardem Starkem. Když byly Starkovi ukradeny jeho vynálezy, Peggy se povedlo s Antonem setkat. Anton a Howard společně pracovali na obloukovém reaktoru, ale neshodli se v jeho použití. Zatímco Howard chtěl reaktor využít pro dobro lidstva, Anton na něm chtěl pouze zbohatnout.

Howard tedy následně začal pracovat na obloukovém reaktoru sám bez Antona, který byl mezitím deportován zpět do Ruska. Celý zbytek života Starka nenáviděl. Když umíral, svěřil se svému synovi Ivanovi, že Howard Stark mu zničil život. Ivan tak slíbil pomstu Howardovu synovi Tonymu a společně se spolu několikrát utkali. Z Ivana se později stal padouch Whiplash.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy