Agent Carter Dum Dum Dugan

Dum Dum Dugan

Dum Dum Dugan

Dum Dum Dugan je členem Howling komanda, zvláštní čety, která pomáhala během 2. světové války Captainu Americovi zničit organizaci Hydra. I po zmizení Captaina Americy zůstalo komando aktivní a Dum Dum Dugan je stále jeho členem.

Sezóny 1
2015 - 2015

Dum Dum je pouze přezdívka, jeho skutečné jméno je Timothy Dugan. Tim bojoval ve 2. světové válce za Američany, ale padl do rukou nacistů v táboře u Vídně. Captain America ho a spoustu dalších vojáků zachránil při hledání Buckyho Barnese, dávného Stevovo přítele. Následně se Dum Dum Dugan stal členem takzvaného Howling komanda, speciální čety, která měla pomáhat Captainu Americovi ničit tábory Hydry, organizace, která za 2. světové války pomáhala nacistům. A ničit Hydru se Howling komandu celkem dařilo. Při jedné misi dokonce zajali i obávaného Whitehalla.

Poté, co Captain America zmizel a byl nechtěně zmrazen v ledu, Howling komando stále existovalo a častokrát měnilo členy. Timothy se stal dobrým přítelem Peggy Carterové, které dokonce pomáhal i během tajných operací SSR. Rovněž se i kamarádil s Howardem Starkem, se kterým společně založili organizaci S.H.I.E.L.D.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Supr, že se objevil i když v takhle malé roli :D

9.2.2021 | 19:33:41
Drahu68

jsem ráda, když se objevil. .. na můj vkus málo

23.1.2016 | 20:59:12

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy