Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Angie Martinelli

Angie Martinelli

Svérázná newyorská servírka, která nemá problém s tím komukoliv říct přesně to, co má na srdci, a která se stane blízkou přítelkyní Peggy Carter.

Sezóny 2
2015 - 2016

Přestože je Angie Martinelli pouhou servírkou v jedné z mnoha newyorských restaurací, sama má mnohem vyšší cíle. Konkrétně by se chtěla stát herečkou – zúčastnila se například konkurzu na roli Betty Carver (která je velmi volně odvozena od Peggy Carter, což ale Angie neví) v rozhlasové hře na pokračování Dobrodružství Captaina Americy. Tuto roli však bohužel nedostala.

Během své práce v restauraci se Angie spřátelí s Peggy Carter, která podle Angie pracuje u telefonní spolčnosti. Peggy je pro Angie trochu záhadou. Přestože si totiž obě výborně rozumí, Peggy se Angie trochu straní a dokonce to chvíli trvá, než Angie Peggy přemluví, aby se k ní přestěhovala. Angie proto brzy začne vrtat hlavou, že až tak dobré kamarádky nejspíš tak docela nejsou. Možná je v tom ale něco úplně jiného.

FOTO: MarvelCinemati­cUniverse.Wiki­a.com

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Sympatická :)

9.2.2021 | 19:41:28
CoRnDuCK

úžasná herečka :D

10.8.2019 | 20:31:47
Deonord

Ničím výjimečná.

3.2.2015 | 19:04:04
Bane

pěkná :P

1.2.2015 | 1:08:53
Kothy

Sympaticky servirka :)

31.1.2015 | 19:14:25

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama