Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Dottie Underwood

Dottie Underwood

Ruská špiónka, která podstoupila stejný program jako Černá vdova. Je vycvičenou vražedkyní, která svedla Howarda Starka a ukradla mu cennosti z jeho tajného trezoru. Když Peggy vyšetřuje Starkovu krádež, Dottie se vrací na scénu a infiltruje se mezi okolí Carterové.

Sezóny 2
2015 - 2016

Dottie podstoupila už jako malá v Rusku přísný, vládní program, kdy z ní Sověti udělali chodící zbraň a podobně jako z Černé vdovy z ní udělali super špionku. Dottie patří ke skupině, která si říká Leviathan a po druhé Světové válce se zaměřila společně s doktorem Johannem Fennhoffem na odstranění Peggy Carterové, která pro ně představovala hrozbu.

Dottie se jako zkušená špiónka dokázala dostat do okruhu blízkých přátel Peggy Carterové. Díky bydlení v Griffith hotelu, kde žijí pouze děvčata a vstup je mužům zakázán, Dottie měla informace ohledně Peggy hned z první ruky. Peggy nakonec Dottie odhálí a dokonce se s ní v boji utká. Při finální konfrontaci Peggy Dottie porazí, ale i té se s vážným zraněním podaří utéct a v současné době je stále naživu, zatímco její šéf Johann Fennhoff skončil ve vězení z Arnimem Zolou, vědcem Red Skulla.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Přišlo mi jako super detail, přivazování si ruku k posteli. :)

9.2.2021 | 19:29:29
CoRnDuCK

Taková evil verze Black Widow :)

24.12.2017 | 17:14:30
Jason13

Obzvlášť ve druhé sérii byla skvělá. Škoda, že nedostala víc prostoru…

30.5.2017 | 15:25:10

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama