Agent Carter Dottie Underwood

Dottie Underwood

Dottie Underwood

Ruská špiónka, která podstoupila stejný program jako Černá vdova. Je vycvičenou vražedkyní, která svedla Howarda Starka a ukradla mu cennosti z jeho tajného trezoru. Když Peggy vyšetřuje Starkovu krádež, Dottie se vrací na scénu a infiltruje se mezi okolí Carterové.

Sezóny 2
2015 - 2016

Dottie podstoupila už jako malá v Rusku přísný, vládní program, kdy z ní Sověti udělali chodící zbraň a podobně jako z Černé vdovy z ní udělali super špionku. Dottie patří ke skupině, která si říká Leviathan a po druhé Světové válce se zaměřila společně s doktorem Johannem Fennhoffem na odstranění Peggy Carterové, která pro ně představovala hrozbu.

Dottie se jako zkušená špiónka dokázala dostat do okruhu blízkých přátel Peggy Carterové. Díky bydlení v Griffith hotelu, kde žijí pouze děvčata a vstup je mužům zakázán, Dottie měla informace ohledně Peggy hned z první ruky. Peggy nakonec Dottie odhálí a dokonce se s ní v boji utká. Při finální konfrontaci Peggy Dottie porazí, ale i té se s vážným zraněním podaří utéct a v současné době je stále naživu, zatímco její šéf Johann Fennhoff skončil ve vězení z Arnimem Zolou, vědcem Red Skulla.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Přišlo mi jako super detail, přivazování si ruku k posteli. :)

9.2.2021 | 19:29:29
CoRnDuCK

Taková evil verze Black Widow :)

24.12.2017 | 17:14:30
Jason13

Obzvlášť ve druhé sérii byla skvělá. Škoda, že nedostala víc prostoru…

30.5.2017 | 15:25:10

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy