Agent Carter Postavy

Postavy

 • Peggy Carter

  Peggy Carter

  Láska Steva Rogerse ze čtyřicátých let, se kterou jsme se mohli setkat už ve filmu Captain America: První Avenger a jí věnovaném kraťasu Agent Carter. A právě nyní se Peggy vrací ve svém vlastní stejnojmenném seriálu.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Edwin Jarvis

  Edwin Jarvis

  Věrný komorník Howarda Starka a nynější spojenec agentky Peggy Carter, který se snaží spolu s ní očistit Starkovo jméno a přitom být pokud možno každý den doma včas na večerní šarády.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Howard Stark

  Howard Stark

  Geniální vynálezce, obchodník a především i spoluzakladatel organizace S.H.I.E.L.D. a otec Anthonyho Starka, Iron Mana. Howard Stark sehrál významnou roli ve filmu Captain America: První Avenger a mihl se i v Iron Manovi 2. Nyní se vrací po bok Peggy Carter v novém seriálu.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Ana Jarvis

  Ana Jarvis

  Odvážná manželka Edwina Jarvise, se kterým má naplánovaný život a každý den do puntíku. Zpočátku Edwin Aně lhal o případech, na kterých dělal s Peggy Carterovou, ale později se rozhodl být ke své ženě upřímný a vše jí řekl.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Daniel Sousa

  Daniel Sousa

  Chrabrý voják a prvotřídní agent, který už však není sto ani v jednom z těchto povolání vynikat. Daniel Sousa si totiž z druhé světové války přivedl vlastní démony, které má před očima každý den.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Dottie Underwood

  Dottie Underwood

  Ruská špiónka, která podstoupila stejný program jako Černá vdova. Je vycvičenou vražedkyní, která svedla Howarda Starka a ukradla mu cennosti z jeho tajného trezoru. Když Peggy vyšetřuje Starkovu krádež, Dottie se vrací na scénu a infiltruje se mezi okolí Carterové.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Dum Dum Dugan

  Dum Dum Dugan

  Dum Dum Dugan je členem Howling komanda, zvláštní čety, která pomáhala během 2. světové války Captainu Americovi zničit organizaci Hydra. I po zmizení Captaina Americy zůstalo komando aktivní a Dum Dum Dugan je stále jeho členem.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Rose Roberts

  Rose Roberts

  Bývalá telefonní operátorka SSR v New Yorku, nyní plnohodnotná agentka SSR v L.A., kde pracuje pro Daniela Sousu. Tvoří skvělý pár s podivným doktorem Samberleym, jehož se odvážila vzít Peggy Carterová do akce.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Whitney Frost

  Whitney Frost

  Herečka z Hollywoodu, která je provdaná za ambiciózního politika Calvina Chadwicka. Při jedné večerní noci se stane nehoda a Whitney se nechtěně spojí s Nulovou hmotou, která jí navždy změní život.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Jack Thompson

  Jack Thompson

  Ambiciózní válečný veterán a stávající agent SSR, kterému při vyšetřování i těch nejzapeklitějších případů nic neunikne. A právě proto je mu nyní zdánlivě podřadná agentka Peggy Carter čím dál víc podezřelejší.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
1

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy