Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Postavy

 • Peggy Carter

  Peggy Carter

  Láska Steva Rogerse ze čtyřicátých let, se kterou jsme se mohli setkat už ve filmu Captain America: První Avenger a jí věnovaném kraťasu Agent Carter. A právě nyní se Peggy vrací ve svém vlastní stejnojmenném seriálu.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Edwin Jarvis

  Edwin Jarvis

  Věrný komorník Howarda Starka a nynější spojenec agentky Peggy Carter, který se snaží spolu s ní očistit Starkovo jméno a přitom být pokud možno každý den doma včas na večerní šarády.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Howard Stark

  Howard Stark

  Geniální vynálezce, obchodník a především i spoluzakladatel organizace S.H.I.E.L.D. a otec Anthonyho Starka, Iron Mana. Howard Stark sehrál významnou roli ve filmu Captain America: První Avenger a mihl se i v Iron Manovi 2. Nyní se vrací po bok Peggy Carter v novém seriálu.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Ana Jarvis

  Ana Jarvis

  Odvážná manželka Edwina Jarvise, se kterým má naplánovaný život a každý den do puntíku. Zpočátku Edwin Aně lhal o případech, na kterých dělal s Peggy Carterovou, ale později se rozhodl být ke své ženě upřímný a vše jí řekl.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Daniel Sousa

  Daniel Sousa

  Chrabrý voják a prvotřídní agent, který už však není sto ani v jednom z těchto povolání vynikat. Daniel Sousa si totiž z druhé světové války přivedl vlastní démony, které má před očima každý den.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Dottie Underwood

  Dottie Underwood

  Ruská špiónka, která podstoupila stejný program jako Černá vdova. Je vycvičenou vražedkyní, která svedla Howarda Starka a ukradla mu cennosti z jeho tajného trezoru. Když Peggy vyšetřuje Starkovu krádež, Dottie se vrací na scénu a infiltruje se mezi okolí Carterové.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Dum Dum Dugan

  Dum Dum Dugan

  Dum Dum Dugan je členem Howling komanda, zvláštní čety, která pomáhala během 2. světové války Captainu Americovi zničit organizaci Hydra. I po zmizení Captaina Americy zůstalo komando aktivní a Dum Dum Dugan je stále jeho členem.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Rose Roberts

  Rose Roberts

  Bývalá telefonní operátorka SSR v New Yorku, nyní plnohodnotná agentka SSR v L.A., kde pracuje pro Daniela Sousu. Tvoří skvělý pár s podivným doktorem Samberleym, jehož se odvážila vzít Peggy Carterová do akce.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Whitney Frost

  Whitney Frost

  Herečka z Hollywoodu, která je provdaná za ambiciózního politika Calvina Chadwicka. Při jedné večerní noci se stane nehoda a Whitney se nechtěně spojí s Nulovou hmotou, která jí navždy změní život.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Jack Thompson

  Jack Thompson

  Ambiciózní válečný veterán a stávající agent SSR, kterému při vyšetřování i těch nejzapeklitějších případů nic neunikne. A právě proto je mu nyní zdánlivě podřadná agentka Peggy Carter čím dál víc podezřelejší.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
1

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama