Agent Carter Rose Roberts

Rose Roberts

Rose Roberts

Bývalá telefonní operátorka SSR v New Yorku, nyní plnohodnotná agentka SSR v L.A., kde pracuje pro Daniela Sousu. Tvoří skvělý pár s podivným doktorem Samberleym, jehož se odvážila vzít Peggy Carterová do akce.

Sezóny 2
2015 - 2016

Rose Roberts bývala zpočátku pouhá telefonní operátorka v SSR v New Yorku, ale vždy toužila stát se něčím víc. Když se Daniel Sousa stěhoval do Los Angeles, kde otvíral novou pobočku SSR, vzal si Rose s sebou a už nechtěl mrhat jejím potenciálem. Rose tak prošla kvalitním, bojovým výcvikem a stala se z ní plnohodnotná agentka. Přesto jí Daniel tolik nevěřil a neposílal jí do akce.

Když se ovšem do Hollywoodu vydala i Peggy Carterová, vše se změnilo. Peggy od začátku věděla, že Rose je dobře vycvičenou agentkou, a rozhodla se ji společně s Edwinem Jarvisem a podivným doktorem Samberlym vzít do akce. Mise kupodivu skončila dobře a Rose se tak stala stálou členkou týmu. Doktor Samberle našel v Rose zalíbení a několikrát se jí vyslovil, Rose ho ale vždy odmítla.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Její návrat v druhé sérii byl super :)

9.2.2021 | 19:37:20
Quinzel

Dobrá drsňačka! :-D

14.3.2016 | 22:12:20
Drahu68

absolutní jednička. .. jen bych jí přála víc prostoru. .. díl kdy nastoupili všichni do terénu : pro mě nejlepší

4.3.2016 | 0:55:57
Kothy

Dobra ranarka :D

3.3.2016 | 22:34:47
oskarka

Rose se nezdá! Ale být na jejím místě, doktora S. bych neodmítla. To by byl vděčný manžel! :-) viz díl 5…

3.3.2016 | 18:13:23

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy