Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Rose Roberts

Rose Roberts

Bývalá telefonní operátorka SSR v New Yorku, nyní plnohodnotná agentka SSR v L.A., kde pracuje pro Daniela Sousu. Tvoří skvělý pár s podivným doktorem Samberleym, jehož se odvážila vzít Peggy Carterová do akce.

Sezóny 2
2015 - 2016

Rose Roberts bývala zpočátku pouhá telefonní operátorka v SSR v New Yorku, ale vždy toužila stát se něčím víc. Když se Daniel Sousa stěhoval do Los Angeles, kde otvíral novou pobočku SSR, vzal si Rose s sebou a už nechtěl mrhat jejím potenciálem. Rose tak prošla kvalitním, bojovým výcvikem a stala se z ní plnohodnotná agentka. Přesto jí Daniel tolik nevěřil a neposílal jí do akce.

Když se ovšem do Hollywoodu vydala i Peggy Carterová, vše se změnilo. Peggy od začátku věděla, že Rose je dobře vycvičenou agentkou, a rozhodla se ji společně s Edwinem Jarvisem a podivným doktorem Samberlym vzít do akce. Mise kupodivu skončila dobře a Rose se tak stala stálou členkou týmu. Doktor Samberle našel v Rose zalíbení a několikrát se jí vyslovil, Rose ho ale vždy odmítla.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Její návrat v druhé sérii byl super :)

9.2.2021 | 19:37:20
Quinzel

Dobrá drsňačka! :-D

14.3.2016 | 22:12:20
Drahu68

absolutní jednička. .. jen bych jí přála víc prostoru. .. díl kdy nastoupili všichni do terénu : pro mě nejlepší

4.3.2016 | 0:55:57
Kothy

Dobra ranarka :D

3.3.2016 | 22:34:47
oskarka

Rose se nezdá! Ale být na jejím místě, doktora S. bych neodmítla. To by byl vděčný manžel! :-) viz díl 5…

3.3.2016 | 18:13:23

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama