Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Jason Wilkes

Jason Wilkes

Brilantní vědec, který začal pracovat pro Isodyne Energy, ale stala se mu nehoda a Jason trpí krutými následky Nulové hmoty. Jason je taktéž novou láskou Peggy Carterové, která ovšem stále neví, koho si ze svých nápadníků vybrat.

Sezóny 1
2016 - 2016

Jason Wilkes je nadaný vědec, který se postupem času vypracoval. Neměl během poválečného období jednoduchou pozici kvůli tomu, že je černé pleti, přesto se svou prací dokázal vyšplhat mezi přední vědce , a tím tak získal místo v Isodyne Energy u Calvina Chadwicka a jeho ženy Whitney Frost. Wilkes si ovšem uvědomí, že Isodyne Energy disponuje Nulovou hmotou, a když se o ní začne zajímat SSR a Peggy Carterová, pomůže jim v odhalení nekalých praktik Isodynu.

Jednoho večera ovšem dojde k nehodě a Whitney Frost splyne s Nulovou hmotou. Na doktora Wilkese hmota taktéž zareaguje, ale zcela jinak než na Whitney – místo superschopností, které získala Whitney, se Jason stane jakýmsi duchem.

Peggy, která k Jasonovi něco začala cítit, společně s Edwinem Jarvisem a Howardem Starkem pracují na způsobu, jak doktora Wilkese zhmotnit. Jason jako duch pocítí, že čím déle je nehmotný, tím více se mu Peggy vzdaluje, protože ta opět najde zalíbení v Danieli Sousovi.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Tahle postava mi úplně nesedla.

9.2.2021 | 19:44:50
Kothy

zradce…

3.3.2016 | 22:32:46
oskarka

Zajímavá postava. Jak už jsem psala jinde, v 50. letech byla v USA rasová segregace, černoši byli odděleni v ghetech, netolerovaly se mezirasové sňatky, nesměli jezdit s bílými v dopravních prostředcích, chodit s nimi do školy atd. První černoch začal studovat na vysoké škole pro bílé v roce 1963, pod každodenním doprovodem policie atd. http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?… V té době s mými rodiči běžně chodili do školy cikáni, pracovali, jezdili v MHD, prostě vůbec se o nějaké rasové otázce neuvažovalo. A dnes nás svět školí, jestli se správně chováme k menšinám?? Takže pro doktora Wilsona byla práce v Isodyne výjimečnou možností právě tak jako vědecká práce pro ženu.

3.3.2016 | 18:09:27

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama