Andor
89/100 - 75×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Cinta Kaz

Cinta Kaz

Stormtroopeři ji připravili o celou rodinu, a tak poslání Cinty Kaz je jasné – přidat se k Povstání a potrestat Impérium.

Sezóny 1
2022 - 2022

Cinta Kaz je obyvatelem poměrně nevyspělé planety Aldhani. Cinta má s Impériem špatné zkušenosti. Její rodiče zemřeli rukou stormtrooperů, což jen ztvrdilo Cinty nenávist vůči Galaktickému Impériu. Následně se tedy přidá k Vel Sarthě, která chce taktéž bojovat proti totalitnímu režimu. Cinta Kaz se s Vel velice sblíží a obě dokonce tvoří pár.

Vel Sartha dá dohromady tým povstalců, kteří se chtějí vloupat do místní imperiální základny na Aldhani a ukrást čtvrtletní imperiální výplaty. Vel tajně spolupracuje se svým tajným kontaktem Luthenem Raelem, který do hry dosadí Cassiana Andora. Cinta Kaz je zpočátku nedůvěřivá a Cassianovi tak přirozeně nevěří. Posléze se situace o něco zlepší.

Když celá zlodějská akce proběhne, Cinta Kaz hraje v celém plánu svou roli. Zatímco tedy ostatní buď neplánovaně zemřou nebo plánovaně uniknou s imperiálními výplatami, Cinta ještě nějaký čas zůstává na Aldhani. Až posléze když zjistí, že je Cassian Andor zradil, vypraví se se svou přítelkyní Vel Sarthou na Ferrix. Tam obě číhají na Cassiana, protože doufají, že se vrátí na svou domovskou planetu a taktéž za svou rodinou. Zatím ale přihlížejí jen imperiálnímu útisku běžných občanů.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Zatím mě nijak neoslovila. Třeba se víc předvede časem.

webmaster, grafik
2.11.2022 | 9:45:01
tom99

Ale jo, je docela příjemná. Teď by si zasloužila více prostoru.

webmaster, grafik
1.11.2022 | 21:36:59

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama