Andor
89/100 - 75×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Videa

 • Seriál Andor se ukazuje v posledním traileru před svou premiérou

  Už méně než dva týdny zbývá do premiéry seriálu Andor. Marketingová kampaň sílí a během akce D23 byl promítán finální trailer na tento seriál. Tentokrát i za pochodu původní hudby od Johna Williamse. Jste připraveni na tento nenápadně nejambicióznější seriál roku?

  11 0
  10.9.2022 | 22:27tom99Diskuze (2)
 • Andor nás vítá s novým plakátem, který konečně vynechává nažloutlou barvu

  Propagační fotografie k seriálu Andor jsou opravdu povedené. Je dobře, že se na chvíli opustilo od oranžovožlutých barev, která v nás vzbuzují až moc tatooinský vzhled. Nyní tu máme chladnou modrou, která seriálu nesmírně sluší. Těšíte se již na začátek seriálu Andor?

  8 0
  1.9.2022 | 14:00tom99Diskuze (0)
 • Trailer na Andora dokazuje, že nové Star Wars se dají dělat i jinak

  Žádný interiér poskládaný velkými LCD monitory, tvůrci seriálu Andor na to šli pěkně postaru a na trailerech je to také vidět. Vše působí velkolepě a opravdu filmově. Stane se seriál Andor nečekaně tím nejlepším, co za poslední roky pod studiem Disney vyšlo? Rogue One rozhodně nezklamalo.

  16 3
  6.8.2022 | 14:48tom99Diskuze (5)
 • Andor se představuje v prvním traileru

  Prequelový seriál k Rogue One nás čeká již v letos a Disney v rámci Star Wars Celebration vypouští první trailer, který nás zavádí pět let před události na Scarifu. Kromě Cassiana v něm vidíme i Mon Mothmu a už z atmosféry je jasné, že nás skutečně čeká špionážní thriller. Co na ukázku říkáte?

  17 2
  26.5.2022 | 20:58Blackhand47XDDiskuze (8)

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama