Andor
89/100 - 75×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Kino Loy

Kino Loy

Vězeň na planetě Narkina 5, který tu vede skupinu svých soudruhů k lepším výsledkům. Doufá v uznání Impéria.

Sezóny 1
2022 - 2022

Kino Loy je zloděj, který byl umístěn do věznice na planetě Narkina 5. Má ale oproti jiným vězňům malinko jinačí a důležitější postavení. Jelikož Impérium se příliš nechce pakovat s vězni, jmenovalo Kina jejich manažerem, který bude dohlížet na pořádek ve věznici a hlavně motivovat ostatní k co nejefektivnějšímu pracovnímu výkonu. Kino Loy bere svou práci velice vážně.

Když je převezen do věznice Cassian Andor pod falešným jménem Keef Girgo, Kino Loy se ho okamžitě ujímá. Vysvětlí mu práci a taktéž mu prozradí, co bude následovat, když nebude splňovat imperiální kvóty. Kino Loy je velice drsný muž, který se nemaže ani se svými lidmi. Nemá pro ně pochopení a ani soucit. Doufá, že právě tato pozice mu vypomůže získat uznání od Galaktického Impéria.

Když se Kino Loy dozví o neblahé patře, že se nikdo nikdy nedostane z vězení, přehodnotí svůj postoj. Jelikož již neexistuje žádná spravedlnost, situace si vyžaduje akci. Kino Loy se tedy rozhodne poskytnout Cassianu Andorovi veškeré informace, které má a které by jim mohly dopomoci k útěku. Když si totiž někdo odbude trest ve vězení, je jen přesunut do jiného sektoru a na svobodu se bohužel již nikdy nepodívá.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Asi nepôjdem s davom. Postava ma dostatočne nezaujala. Charizma herca je obrovská, ale hodnotím postavu…

17.11.2022 | 22:24:25
tom99

Andy Serkis je skvělý herec a dokáže vdechnout život i postavě, která toho moc nenamluví. Jeho Kino Loy je absolutně perfektní.

webmaster, grafik
11.11.2022 | 17:25:56
Blackhand47XD

„Supreme Prisoner Snoke“

webmaster, grafik
1.11.2022 | 17:48:00

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama