Andor
89/100 - 75×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Kleya Marki

Kleya Marki

Asistentka ve starožitnictví na Coruscantu, která je s Luthenem Raelem zapojena do povstaleckých aktivit.

Sezóny 1
2022 - 2022

Kleyu Marki vidíme převážně vystupovat vedle Luthena Raela ve starožitnictví na Coruscantu. Celý krám je ovšem jednou velkou zástěrkou a Rael se zde pokouší odstartovat vlnu Povstání. Kleya Marki je do celého plánu od začátku zapojena, není to tedy pouhá (a nic netušící) asistentka. Rael a Kleya si uvědomují, že je načase povstat proti Galaktickému Impériu.

Luthen Rael se často ve svém obchodě schází s imperiální senátorkou Mon Mothmou, která svým netradičním způsobem taktéž podporuje povstání. Jelikož má Mon Mothma nového soukromého řidiče, Kleya Marki si ho proklepne. Většinou taktéž řidiče zabavuje, když si Luthen a Mon Mothma musí říci něco soukromého, co nesmí v žádném případě imperiální uši slyšet.

Zdá se ale, že Kleya Marki bude do dění okolo povstání mít stále co říci. Když zjistí, že je Cassian Andor po misi na Aldhani zradil, okamžitě se setká s Vel Sarthou. Té dá veškeré informace o Cassianu Andorovi a jasný úkol – musí tohoto neposlušného rebela zabít. Kleya Marki nadále vystupuje ve starožitnictví, kam se pravidelně Mon Mothma vrací vybírat dárky pro svého manžela (a taktéž je vracet).

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xube

Zatiaľ nič moc. Azda neskôr… no príde mi do počtu. Keby v seriály nebola, tak sa nič nestane.

17.11.2022 | 22:32:19
Blackhand47XD

Proč mám pocit, že dělá pro Rudý rozbřesk?

webmaster, grafik
27.10.2022 | 21:28:16
tom99

Zatím nevím co si myslet? Podle mě to může být eso v rukávu, která ukáže svou pravou tvář. Taková nevinná asistentka, která by mohla zradit.

webmaster, grafik
25.10.2022 | 18:05:52

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama