Andor
89/100 - 75×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Maarva Andor

Maarva Andor

Starostlivá a adoptivní matka Cassiana Andora, která na něj narazí při jedné z misí na planetě Kenari.

Sezóny 1
2022 - 2022

Maarva Andor a její manžel Clem se jednoho dne dostali na planetu Kenari, kde našli trosky nedávno ztroskotané lodi. Jakmile se vydali do jejich končin, aby získali něco cenného, narazili na mladého chlapce. Ten nemluvil basikem a nebylo tak možné se s ním nijak dorozumět. Jelikož loď ztroskotala na planetě teprve nedávno, Maarvě došlo, že brzy na Kenari dorazí posily.

A posily si bezpochyby všimnou, že kenarští děti zabili jednoho z jejich členů. Tento mladý chlapec by tak neměl dlouhý život a brzo byl by brzo zavražděn. Maarva se proto rozhodne udělat něco nečekaného, chlapce uspí sedativy a společně s Clemem ho nalodí na svou loď. Posléze všichni opouští Kenari. Mladý chlapec tak sleduje, jak opouští svou domovskou planetu a zanechává tam svůj kmen, svou doposud jedinou rodinu.

Maarva mladého chlapce naučí všem dobrým mravům a zvykům. Vyroste z něj Cassian Andor, který i po letech má velice vřelý a starostlivý vztah ke své adoptivní matce. Když se ale Cassian dostane do potíží, pochopitelně svými činy vystaví v nebezpečí i Maarvu a jejího droida B2EMO. Maarva jako správná matka ale vojákům z Preox-Morlany nic neprozradí, což ji naštěstí nestojí život.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Starostlivá matka, která si dokáže získat vaše srdce jen z jedné scény. Gilroy je fakt kouzelník.

webmaster, grafik
24.9.2022 | 10:23:04

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama