Andor
89/100 - 75×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

S01E10: One Way Out

S01E10: One Way Out

Den D nadešel. Cassian Andor společně s Kinem a dalšími vězni rozpoutají naprosté šílenství ve věznici na Narkině 5. Mon Mothma se mezitím snaží získat přístup k penězům své rodiny, ale bude stát nečekanou cenu, kterou senátorka nečekala. Luthen Rael vysvětluje, co obětoval pro povstání.

cz
9.11.2022
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Wow! Tak to byla luxusní záležitost!

redaktor
1.2.2024 | 8:25:57
risker

„Teď jdem ven!"

1.5.2023 | 21:48:32
SUFORAYSIS

Tady se mě líbila scéna s VÝTAHEM a na konci ATM… CORUSCANTU......

18.12.2022 | 0:01:00
Fat Tony

Stellan je pravdepodobne najlepsi herec akeho kedy SW serialy mali. Jeho monolog bol jednym slovom genialny.

2.12.2022 | 11:09:31
Kafka Tamura

Celý úprk z vězení je akorát tak fraška. Ale to se čekalo hned od prvního okamžiku, kdy Andor přiletěl a my jsme mohli celé vězení vidět – hned bylo jasné, že to udělat tak, aby to nebyla úplná 3,14čovina, nepůjde. Tak s tím jsem byl smířený už dopředu, tak už to tolik nebolelo. Co je ovšem na tom nejvíce k smíchu je ta davová hysterie v komentářích, kdy se musí u jinak velmi povedeného seriálu vychvalovat i ta největší blbost, jako právě tohle, když už na to přijde. Mon Mothna snad něco předvede v druhé řadě a není tu jen proto, aby se něčím, co stojí furt na místě, vyplnil čas… Se snad při každé scéně s ní poslední epizody vždy přistihnu, že jsem myšlenkami jinde, nesleduju to a musím přetáčet zpět. To jsou ovšem (zatím) jediné mé dvě výtky k celému seriálu doposud.

29.11.2022 | 6:28:06
Spiker

Maximálně libovy <3

15.11.2022 | 9:46:37
RagnarokCzD

Jako jeden by mohl tvrdit, že celej plán útěku byl víc než úsměvnej … ale je skvělý, že narozdíl od Obi-Wana kterej prošel vysoce střeženou základnou ve velkym plášti se čtyřma nohama a ženský co knockoutovala Stormtroopera tím, že mu dala facku do helmy ( :D ) … je docela fajn, že tady alespoň zmínili že hlavní slabina Impéria spočívá v tom že si je samo sebou tak strašně jistý, že se prostě neobtěžujou s pořádnou obranou. :3

13.11.2022 | 19:24:19
Tarzan_

Nejlepší díl! Luxusní vzpoura :-)

13.11.2022 | 7:14:37
tom99

Povedený útěk z vězení a celkově tento trojdíl měl obohacující obsah pro širší svět Star Wars a fungování Impéria. Moc se mi to líbilo. Je ale dobře, že po třech dílech opouštíme zdi vězení a přesuneme se zase dál. Cassian Andor je teď „mimo trať“ a musí se nějak opět spojit s Luthenem Raelem. Teď se z něj může stát onen povstalec, kterého známe z Rogue One.

webmaster, grafik
11.11.2022 | 17:24:10
Gaffík

Ať žijí ucpaný hajzlíky

11.11.2022 | 17:03:23
1

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama