Andor
89/100 - 75×

Andor

Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Sci-fi, Špionážní, Thriller
hrají
Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)

Luthen Rael

Luthen Rael

Odpůrce Impéria, který se rozhodne vystoupit proti nim. Dává dohromady povstalecké buňky, které jsou ochotné bojovat.

Sezóny 1
2022 - 2022

Luthen Rael nemá rád Impérium. Rozhodl se tedy zasvětit svůj život tomu nejnebezpečnějšímu zločinu, jaký mohl během éry Galaktického Impéria spáchat – bojovat proti nim. Luthen Rael je kontaktován svou spojkou Bix Caleen, která ho může propojit s člověkem, jenž vlastní věc, která by Luthena mohla zajímat. Rael se samozřejmě skvěle připraví a zjistí si o Cassianu Andorovi, prodejci daného předmětu, vše, co jen může.

Luthen doráží na planetu Ferrix. Když se dostane do města, dozví se, že v mezidobí byl na Cassiana vydán zatykač za vraždu. I tak se ale s Andorem setká. Zatímco Cassian chce za prodej NS-9 ukořistit co nejvíce kreditů, Rael má spíš zájem o samotného Cassiana. Dá mu najevo, že se zajímal o jeho budoucnost. A Cassian se může stát součástí něčeho většího.

Než se Cassian rozhodne, jsou mu v patách vojáci z Preox-Morlany. Andor tak nemá na vybranou a vydává se s Raelem napříč celým městem, kdy si oba vybojují cestu ven. Jakmile se dostanou za město, oba nastoupí na Luthenovu loď a planetu opouští. Čeká před nimi spoustu jiných a nebezpečných úkolů, které budou mít za následek pospojování povstaleckých buněk všude po galaxii a vznik Povstalecké Aliance.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
johnys256

bez debaty najlepsia postava v celom serialu kvalita, charizma vsetko dokopy 100%

ps: suhlasim s pod-komentarom, Luthen a svoj serial/spin off? wish come true…uvidime <3

27.11.2022 | 19:20:12
xube

Zaslúži si vlastný seriál…

17.11.2022 | 22:23:09
Lex Luthor

Sympatická postava jeden z nejlepších nových postav rozhodně tahoun seriálu.

16.11.2022 | 22:34:23
tom99

Sympaťák, který bude táhnout seriál nahoru. Oblíbil jsem si ho hned za jednu epizodu.

webmaster, grafik
24.9.2022 | 9:48:18

Novinky

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Pozor, finále první řady seriálu Andor má mít potitulkovou scénu

Těch dvanáct epizod uteklo jako voda. Doposud nejdelší hraný seriál ze světa Star Wars bude již zítra u konce. Tentokrát ale vydržte až do samotného závěru, protože podle dobrých zpráv bychom se měli dočkat jedné potitulkové scény, která vás naláká na řadu druhou.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Jedna postava neměla v Rogue One žádnou úlohu, až přetáčky Tonyho Gilroye vše změnily

Někdy se jako herec máte zúčastnit natáčení, ale máte velice malinkou roli. Dopředu s tím počítáte. Náhle se ale udělají přetáčky, které má na starosti někdo jiný, a vše se najednou změní. Takový osud potkal Duncana Powa, jehož role nabrala na významu díky Tonymu Gilroyovi.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama