Zdroj: Disney+
Prequelový seriál k Rogue One nás čeká již v letos a Disney v rámci Star Wars Celebration vypouští první trailer, který nás zavádí pět let před události na Scarifu. Kromě Cassiana v něm vidíme i Mon Mothmu a už z atmosféry je jasné, že nás skutečně čeká špionážní thriller. Co na ukázku říkáte?
Zdroj: Disney+
Ze světa Star Wars jsme zvyklí, že i když daný herec zemře nebo je již příliš starý, tak se zkrátka použije moderní technologie. Vzpomeňme si třeba na mladou verzi Leii z Rogue One, Tarkina či Luka Skywalkera z Mandaloriana. V případě Baila Organy ale studio vsadilo na jinou kartu.
Ne vše je vždy zalité sluncem, i když v případě Andora to tak někdy mohlo vypadat. Byla určitá věc, která Diega Lunu štvala, když přišel na plac. Na druhou stranu si moc dobře uvědomoval, že jde o jeho osobní problém a jinde by to nejspíše nebylo jiné. Nemohl s tím tak nic dělat.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2022 | Ukončeno
2 sezóny
| Disney+
| 45 minut
Disney Plus
Povstalecký špeh Cassian Andor se objevil už ve filmu Rogue One: Star Wars Story, ale co všechno předcházelo jeho příchodu na stříbrná plátna? Právě o tom je napínavý špionážní thriller Andor, jenž se mimo jiné zaměřuje i na počátky odboje vůči Impériu.
Obsazení:Diego Luna (Cassian Andor), Stellan Skarsgård (Luthen Rael), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Kyle Soller (Syril Karn), Adria Arjona (Bix Caleen), Fiona Shaw (Maarva Andor), Denise Gough (Dedra Meero), Faye Marsay (Vel Sartha), Elizabeth Dulau (Kleya Marki), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Andy Serkis (Kino Loy), Varada Sethu (Cinta Kaz)
(více)
Diskuze /8
AuroN
Jako… dobře. Ale teaser na Kenobiho teda vzbuzoval větší emoce. Z toho nemám absolutně nic.
-Skinner-
Súhlasím, že to nemá také emócie ako Kenobi ale podľa traileru to vyzerá na zatiaľ najzaujímavejší seriál. Dúfam, že nám predstavia širší svet SW.
Kafka Tamura
Boha jeho, tohle třikrát přeprané a vyždímané období je už tak neuvěřitelně nezajímavé a otravné. Zbytečný seriál o zbytečné postavě.
Harper66
Zatim me to vubec nezaujalo. Proc takovej serial o no name postavach muze mit 12 dilu a rovnou 2. serie ale Mando, Boba a Obi-wan je osekanej.
Sputnik
Ja som spokojný. Trailer sa mi páči a som zvedavý či aj tento projekt začne nejakým spôsobom dopĺňať informácie ku novej trilógii na spôsob ako Mandalorian a klonovanie …možno aspoň spomenú nejaké tajné pohyby flotily do neznámych oblasti (Exegol).
GrindyCZ25
Uf no, tak tento trailer mě vůbec, ale doslova vůbec nezaujal. :-(
max_payne
A jako proč ne…nesouhlasím s tím že toto období je vyždámaný – je vyždímaný max z pohledu Síly, Jediů a ikon…nicméně představit širší svět álá thriller „Nepřítel státu“ nemusí být vůbec na škodu. Spíš půjde o to jak se látka uchopí. Já bych si temný špionážní thriller ze světa Star Wars určitě nechal líbit.
Levascue
Mně se to naopak líbí a premisou mi to vlastně příjde mnohem zajímavější než Kenobi, těším se.