Arrow
90/100 - 1 399×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

S01E23: Sacrifice

S01E23: Sacrifice

Oliver a Diggle se snaží zastavit Dark Archera od rozpoutání jeho pomsty na obyvatelích Glades. Problém nastane v okamžiku, kdy detektiv Lance zatkne Felicity a podrobí ji výslechu. Mezitím se Thea dozví o nebezpečí týkající se Glades a vydá se najít Roye, čímž sama sebe neúmyslně postaví do středu Malcolmova prohnaného plánu.

cz sk
15.5.2013
2 770 000
43 minut

Základní info:

Režie: David Barrett
Scénář: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Colin Donnell (Thomas Merlyn), David Ramsey (John Diggle), Willa Holland (Thea Queen), Susanna Thompson (Moira Queen), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Manu Bennett (Slade Wilson), Celina Jade (Shado), Sebastian Dunn (Edward Fyers), Roger R. Cross (Lucas Hilton), Annie Ilonzeh (Joanna De La Vega), Adrian Holmes (Franklin Pike), Jarod Joseph (Alan Durand), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), John Barrowman (Malcolm Merlyn), … 

Trailer ke třiadvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sentinel001

vybrat nejlepší díl bylo až do 22. dílu velice těžký, protože 20 z nich bylo bomba.. tenhle to ale vyhrál na celé čáře

17.5.2013 | 22:31:54
Xavik

To, co se zprvu zdálo jako naprostý nesmysl, tak to se nakonec opravdu stalo!! Lepší finále seriálu jsem neviděl! K tomu ještě nahrává fakt, že producenti a vývojáři to slibovali, a to sakra hodně! Je opravdu poprvé, co někdo něco slíbil a opravdu se tak stalo!! Naprosto epické finále, na které se nehrabe ani Hra o trůny a to je co říct! Perfektně dokázali do posledních 42 minut vecpat všechno a ukončit, tak první sérii, která se zdála jako série průměrného seriálu. Děkuji za tak perfektní zážitek, dlouho jsme neměl husí kůži tak dlouho po jednom dílu a dlouho jsem nebyl tak zmatený z toho, jak to skončilo. Vývojáři si dali s tím pořádnou práci a dokázali vytvořit mistrovské dílo plné emocí a zvratů (a to sakra nečekaných!!). Jestli další série má být někdy na podzim, tak to bude pekelně dlouhá doba čekání. Nemůžu se už dočkat! Perfektní, epic, prostě nejvíc všeho co jde! Jsem nadšen! :)

admin
17.5.2013 | 1:11:25
Wolfinator1

Naprostá pecka

17.5.2013 | 1:10:43
Kothy

Naprosto famozni finale :)

17.5.2013 | 0:57:32
Nameless Man

Vážně parádní finále, strhující děj který si drží vaši pozornost od začátku do konce

16.5.2013 | 23:17:46
Naihonn

Mno jo, opravdu skvělé. Lepší než hokej, tak jsem se jen tak rozhodl, že ty titulky přeložím během něj. :0D

16.5.2013 | 18:13:09
soreno

Nejlepší zakončení série u seriálu, jaký jsem kdy viděl… Mělo to všechno… Bylo to tak neskutečně našlápnutý, že jsem snad nevěřil, že se to tam všechno vejde… Nebylo tam žádné hluché ani slepé místo… Celých 42 minut se něco dělo… Co se týče finále na ostrově, tak Oliver se předvedl… Kvalitní práce… Fakt nemám co dodat… Budoucí seriály se budou muset předvést, jestliže chtějí být na špici…

16.5.2013 | 17:38:52
flattery

Tohle se vážně povedlo, děj mě neuvěřitelně vtáhnul a z celé epizody přímo teče akce, napětí a emoce. Už abychom tu měli 2. sérii.

16.5.2013 | 16:03:17
SandyV

Přesně jak píše Vegen, těch klišé tam bylo až moc. Jenže to mělo takový pád, že mi to vůbec nevadilo. Na konci jsem seděl u monitoru otevřenou hubou a zažraným výrazem :D

16.5.2013 | 10:56:03
Vegen

Takovejch klišé na jednu epizodu, ale já je sežral všechny až do jednoho s chutí. I kdyby další serie byla slabší,tak se pro mě Arrow už teď stal nejlepším zpracováním komiksů i ve filmové konkurenci :)

16.5.2013 | 8:44:20

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama