Arrow Hodnocení sedmé řady seriálu Arrow

Hodnocení sedmé řady seriálu Arrow

Hodnocení sedmé řady seriálu Arrow

Seriál Arrow je tu s námi již sedmou sezónu, kvůli čemuž se kvalita pořád zhoršuje. I přesto se však sedmá série dočkala několika opravdu kvalitních dílů, díky kterým se zlepšil průměr celé řady.

10 1
3.6.2019

Předposlední řada seriálu Arrow byla hodnocena poměrně dobře, s průměrem 83 % se sice stala druhou nejhůře hodnocenou sérií tohoto seriálu, ale i tak skončila na solidních číslech. Předčila sice hodnocení čtvrté řady (80 %), avšak skončila za hodnocením řady šesté (86 %), páté (87 %), třetí (89 %), první (92 %) a druhé (96 %).

Nejlepší hodnocení si na Edně odnesla sedmá epizoda The Slabside Redemption, která se ustálila na 96 %. Stejně to dopadlo i na serveru IMDb, kde se tentýž díl stal nejlépe hodnoceným, akorát výsledné hodnocení skončilo na 95 %.


Naopak nejhorší hodnocení si na Edně vysloužila osmnáctá epizoda Lost Canary, jež skončila na 63 %. I na IMDb byl nejhůře hodnocen tento dál, konkrétně skončil na 78 %, nicméně na stejném hodnocení skončila i desátá epizoda My Name is Emiko Queen.

Hodnocení všech epizod sedmé řady seriálu Arrow naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Když porovnáme hodnocení fanoušků Edny a IMDb, tak zjistíme, že fanoušci Edny hodnotili lépe sedm epizod, zatímco fanoušci IMDb čtrnáct. Uživatelé obou portálů se shodli pouze na jednom hodnocení, a to na hodnocení osmého dílu Unmasked (87 %).

Diskuze /4

Arrow Sniper

Za mě 7.serie nebyla špatná. Rozhodně tam byli kreativní nápady, ale ne moc. Je vidět, že tvůrci to zbytečně natahují. Spíše měli udělat to, že měli dát 7.serii jako poslední o 8. epizodách. Prvních 7 epizod by byl Oliver ve vězení a na konci 7.epizody, by Oliver dostal nabídku například od FBI, CIA či ARGUSU. Že pokud se mu povede zatknout živého Ricarda Diaze, bude propuštěn a zbaven veškerých obvinění. Oliver by ho našel, bojoval s ním a zatkl jako Green Arrow. Nakonec by se Oliver a Felicity odstěhovali na samotu někde v přírodě tak jak to bylo na konci 7.série kde by spokojeně dožili a tím by seriál Arrow byl zakončen

4.6.2019 | 8:57:44
Stanley97

Začátek sedmé série a Oliver ve vězení, to bylo skvělé. Později to hodně upadalo a linka s Emiko mě vůbec nezajímala… Nakonec docela fajn rozloučení s Felicity a jsem zvědav na poslední sérii.

4.6.2019 | 15:43:09
Mohy

Jde vidět že plno lidí má totožný názor jako já. První polovina byla o dost lepší jako ta druhá. A tím bych to asi celé shrnul, není třeba psát nic víc.

4.6.2019 | 16:33:13
DC Expert

To je tím že nechali Felicity naživu a neudělali tu dějovou linku s Diazem. Ta Mia se mohla jmenovat Mia Lance protože by se Oliver a black Siren mohli dát dohromady.

18.6.2019 | 10:42:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E09: Green Arrow and the Canaries

cz41%

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Reklama

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás