Arrow Tým Arrow je opět jednotný, nicméně to má jeden háček

Tým Arrow je opět jednotný, nicméně to má jeden háček

Tým Arrow je opět jednotný, nicméně to má jeden háček

V posledním díle se původní i noví členové týmu Arrow opět sjednotili, nicméně to vykonali ve chvíli, kdy riskovali téměř vše.

9 0
9.2.2019

Tým Arrow byl naposledy jednotný v epizodě Irreconcilable Differences, kdy se členové rozdělili na dva týmy. Oliver, Felicity a John utvořili jeden tým, zatímco Rene, Curtis a Dinah druhý. V nejnovějším díle Emerald Archer však hodili vše za hlavu a spolupracovali, aby dostali padoucha Chimeru. Ve svém snažení nakonec uspěli.

Vzhledem k tomu, že se vše natáčelo na kameru kvůli pořizování záběrů pro dokument o Green Arrowovi a dalších strážcích, zřejmě také došlo k odhalení všech identit strážců veřejnosti. Jediná Felicity nebyla odhalena, protože ona sama nechodí do akce.


(Hrdinové se konečně spojili, ale za cenu odhalení svých identit. Foto: CW)

Tento fakt představuje poměrně velkou změnu pro celý seriál, zároveň se však objevuje několik otázek, na které neznáme odpověď. Hrdinové se sice nedobrovolně odhalili, ale komu se ve skutečnosti odhalili? Bude o nich vědět celý svět, podobně jako ví o Oliveru Queenovi, nebo o nich budou vědět jen starostka, policisté a členové štábu, kteří pořizovali dokument?

Na tyto otázky týkající se odhalení identity si budeme muset počkat do příštího dílu, kde se snad dočkáme nějaké odpovědi. Zřejmě však bude identita všech strážců odhalena veřejnosti, protože jsme díky flashforwardům mohli vidět, že onen dokument o strážcích nakonec skutečně vyšel. Nicméně v budoucnosti je zakázané ho sledovat, a to zřejmě kvůli tomu, aby jím lidé nebyli ovlivněni, když na strážce není nahlíženo dobře.

Jak na celou situaci nahlížíte vy? Myslíte si, že tajné identity našich hrdinů byly odhaleny světu?

Diskuze /12

scarfa

skělý .. nejdřív chybí titulky na poslední dva díly a pak tyhle spoilery přímo na hlavní stránce :D GJ

#6 Xavik
10.2.2019 | 10:34:13
František Lukeš

Už jsou :-)

10.2.2019 | 10:56:06
scarfa

Ano, naštěstí titulky vyšly u konkurence, ale tady rozhodně nejsou :)

10.2.2019 | 11:30:28
God of war

Tak na to nemáš klikat. CW zone tohle udělali před rokem a kopírují to od konkurence. A proto to trvá tak dlouho. Jenom abys věděl.

10.2.2019 | 13:34:46
scarfa

na co nemám klikat ? titulek to dává dost najevo :D cwzone by to měla zabalit :D co jako udělali před rokem ? co kopírují ? vůbec tě nechápu

#7 God of war #8 Xavik
10.2.2019 | 14:25:29
Xavik

#1 scarfa: A co já s tím? Kdybychom měli čekat na titulky, tak tady nikdy nic nevydáme za články.

admin
10.2.2019 | 16:06:47
God of war

#5 scarfa: Vykašlali se na překlad ostatních dílu arrow a každý měsíc pak udělali jeden díl dokonce i v červenci ale to lidem bylo úplně putna když seriál dávno skončil a oni měli posledních pět dílu nepřeložených. A nakonec těch zbytek dílu nepřeložili vůbec. A jejich stránky už nefungují.

10.2.2019 | 16:08:56
Xavik

#5 scarfa: Nic nekopírují, God of war pěkně kecá a s takovou za chvíli dostane ban. Neposlouchej ho.

#9 God of war
admin
10.2.2019 | 16:36:38
God of war

#8 Xavik: Já nekecám ale doopravdy je to pravda titulky jsou úplně stejný akorát trochu upravený. To musí být tvoji známý že se jich takhle zastáváš. Jsou to tvoji kámoši nebo ne ? A to nejsou kecy ale pravda víš jak před rokem tady nikde až v Srpnu přeložili další epizodu šesté série. Pomatuješ na to ? Já si za svými názory stojím tak mi laskavě nevyhrožuj banem! A já to vůbec neřeším já mu napsal jenom jak to je.

10.2.2019 | 17:23:26
Baltik

jo nebo ne

10.2.2019 | 18:08:39
PAIN2k18

#scarfa a ty si uplne degeš že? …na čo prosim ťa riešiš vobec tie titulky pod skoro každym prispevkom …veď tak si zajdi na sledujserialy a tam to maš …nie tu stale vyplakavať že to neni …či keď v tvojom obľubenom obchode prestanu predavať rožky tak pred nim budeš sedieť hladny kym neskapeš? :D …lebo neviem ako inak ťa mám chápať :D

11.2.2019 | 1:45:56
scarfa

Tvoje máma je degeš. Pokud si chceš koukat na shit stream na sledujserialy plnej reklam, porna a malwaru, tak se na něj koukej. Já si potrpím na kvalitní video a tak si sosám minimálně 720p a koukám na to na televizi.. Titulky sem si samozřejmě obstaral jinde, ale snažím se tu bojovat za to, aby se Edna vysrala na nějaký cwzone a začala si to překládat sama, aby to vycházelo rychle jako třeba titulky na Flashe. Pokud s tím máš problém, tak mé příspěvky nečti a už vůbec na ně nereaguj. (y)

12.2.2019 | 9:53:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Kvůli Emiko a Devátému kruhu se Oliver a celý jeho tým ocitají ve velkém nebezpečí. Do Star City se vrátí několik postav, zatímco jiné odejdou. Kdo přežije?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás