Arrow Započalo natáčení poslední řady seriálu Arrow

Započalo natáčení poslední řady seriálu Arrow

Započalo natáčení poslední řady seriálu Arrow

Vše jednou musí skončit, a proto ani seriál Arrow nemůže být výjimkou. Právě dnes začalo natáčení poslední řady, jak to oznámil herec Stephen Amell.

17 0
11.7.2019

Diskuze /4

Lord Denvil

Ale docela by mně i zajímalo o čem to vlastně bude… Finále S7 bylo dost jednoznačně. Takže „prostě pokračování“ to být nemůže :-)

#2 Stardos
12.7.2019 | 10:20:24
Stardos

#1 Lord Denvil: Tipnu si na základě natáčení

První epizoda nese název Starling City. Na natáčení byl i taxík s „Starling City“. Pro první epizodu jsou kreditováni Laurel, Moira, Tommy, Malcolm, dost možná i Robert a Adrian. Takže můj tip je, že se Oliver ukáže s pomocí Monitora (který je podle skripta kreditován jako hlavní postava) na Zemi 2, aby dost možná někoho rekrutoval

#4 Lord Denvil
12.7.2019 | 11:29:51
JessBecker

No všechny kroky sice vedou do Říma, v tomhle případě ale povedou je Crisis on Infinite Earths

13.7.2019 | 7:58:00
Lord Denvil

#2 Stardos: ano, souhlas… Bude to nejspíš příprava na Crisis + flashforwardy… Teda dva naprosto nesvazane příběhy, což nevím jestli dobře. Ale co už :)

13.7.2019 | 11:55:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás