Arrow Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Kvůli Emiko a Devátému kruhu se Oliver a celý jeho tým ocitají ve velkém nebezpečí. Do Star City se vrátí několik postav, zatímco jiné odejdou. Kdo přežije?

5 0
4.5.2019

21. Living Proof

Datum premiéry: 6. května 2019

Oliver se ocitá v prekérní situaci. Policie Star City se objevuje u Felicity se zatykačem.


22. You Have Saved This City

Datum premiéry: 13. května 2019

Konflikt mezi Oliverem a Emiko se dostane do kritického bodu, kvůli čemuž se vrátí několik známých tváří, zatímco jiné odejdou.

Diskuze /1

DC Expert

Oni to tak zkazili kdybych to režíroval já tak by Diaz všechny postavy vyzabíjel co odešli. Flasbecky bych nechal dal bych dohromady Olivera s Laurel a Mia by se jmenovala Lance To s tím kruhem je fakt nudný.

4.5.2019 | 21:32:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás