Arrow Flashforwardy budou součástí minimálně čtyř nadcházejících dílů

Flashforwardy budou součástí minimálně čtyř nadcházejících dílů

Flashforwardy budou součástí minimálně čtyř nadcházejících dílů

Pohledy do budoucnosti nás v dohledné době jen tak neopustí, protože budou tvořit pevnou součást nadcházejících epizod.

9 0
10.2.2019

Pohledy do budoucnosti nahradily flashbacky, které byly pevnou součástí prvních pěti řad. I když flashforwardy představují poměrně zajímavou věc, tak na ně bylo v poslední době zapomínáno, protože se neobjevovaly v každém dílu. V nadcházejících epizodách to však bude jiné, protože bychom se jich měli dočkat v hojném počtu.

„Teď jich bylo tak hodně, že si to musím spočítat. Určitě budu ve třinácté, čtrnácté a patnácté epizodě, kde toho bude prozrazeno opravdu hodně. To, co jste viděli na konci 150. dílu, tedy Miu a Connora Hawkea, je jen pouhý začátek, jen špička ledovce. Hned ve třináctém díle nás čeká minimálně jedna šokující informace z budoucnosti,“ řekla herečka Katherine McNamara, která v seriálu hraje Miu z budoucnosti.


(Budoucnost si nyní opravdu užijeme. Foto: CW)

O nadcházejících třech dílech je tedy rozhodnuto, nicméně šestnáctá epizoda nese název Star City 2040, což jasně vypovídá o tom, na co bude děj zaměřen. Nejenom, že nám název tohoto dílu prozradil, v jakém roce se odehrává budoucnost, ale zároveň naznačuje, že epizoda bude tvořena především flashforwardy.

Jste rádi, že se epizody budou nyní více zaměřovat na budoucnost? Ale nebojte, příběh se bude i nadále hojně soustředit na přítomnost.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /4

Stardos

Čistě teoreticky kdyby Oliver vskutku umřel, může se zbytek seriálu odehrávat už jen v budoucnosti. Dalo by to seriálu zajímavý nový nádech

#2 God of war
10.2.2019 | 16:03:21
God of war

#1 Stardos: V legendách první sérii všichni říkají že je mrtvý v roce 2046 a je u sebe a zarostlý starý děděk je zněj. Star city 2046 se jmenuje ten díl. A Green arrow je jenom Conor a všichni už jsou podle toho mrtvý co jsou ve flaswordech.

#3 Stardos #4 Lynth
10.2.2019 | 16:16:16
Stardos

#2 God of war: Ta epizoda z Legend nemá s touhle časovou osou nic společného

10.2.2019 | 16:31:43
Lynth

#2 God of war: Legends bych bral hodně s rezervou.

10.2.2019 | 20:41:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Co nás čeká v posledních dvou dílech sedmé série?

Kvůli Emiko a Devátému kruhu se Oliver a celý jeho tým ocitají ve velkém nebezpečí. Do Star City se vrátí několik postav, zatímco jiné odejdou. Kdo přežije?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás