Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Interview s Katie Cassidy

Interview s Katie Cassidy

Přinášíme vám nový rozhovor s Katie Cassidy, která ztvární Laurel Lance. Tak jak některé předešlé překlady rozhovorů, tak i tento vznik pod taktovkou Patty.

0 0
17.2.2013

Možná by jsi nám mohla říci něco o vztahu Laurel a They. Zatím jsme toho moc neviděli, ale mám podezření, že kvůli historii její rodiny a rodiny Queenů by jejich vztah nějakou historii mít měl. Uvidíme něco více?

Rozhodně dostanete možnost vidět historii vztahu Laurel a They. Thea má něco, co jim dává možnost vytvořit si mezi sebou pouto. Je jako její mladší sestra. Mají za sebou spousty společných let a záleží jí na ní.

Jaké to je, přijít do show, kde má tvá postava i ostatní mytologii, která byla už předtím zdokumentována a ukázaná v jiných seriálech. Mám na mysli, jsi si vědoma této mytologie? Zkoumala jsi to? Co si myslíš o Black Canary?

Určitě. Byla jsem si toho vědoma když jsem podepisovala smlouvu. Udělala jsem menší průzkum, ale nechtěla jsem se do toho příliš ponořit, protože jsem nechtěla, aby se to odrazilo na mé postavě. A myslím, že co se tvůrců týče, viděli ve mě něco, co bylo podobné tomu, co chtěli, aby Laurel měla.

Co ti dává pocit, cítit se jako Laurel? V čem jste si podobné?

Myslím, že Laurel má obrovské množství síly, staví se za to, čemu věří. Je to silná žena. Mám pocit, že jsem docela tvrdohlavá a Laurel je také tvrdohlavá. Nemůže si pomoct, říká co si myslí, když se jí někdo zeptá. V tomhle jsme stejné.

A co ta spousta práce? Byla jsi na to připravená? Vyčerpávající hodiny.

Doslova se cítím, jako kdybych rok nespala. Je to vyčerpávající. Ale stojí to za to. Je to součástí toho, co dělám. Vyplatí se to. Tohle je vše, co chci dělat. Spím později. A ano, mohou to být dlouhé hodiny, ale znovu, celý štáb a herci tam chtějí být a tím je vše jednodušší. Všichni jsou nadšení, když jdou ráno do práce a to je motivující.

Máš oblíbeného hrdinu nebo hrdinku?

Wonder Woman je skvělá. Nevím. Mám pocit, že všichni jsou skvělí. Být super-hrdinou je už samo o sobě super. Mám pocit, že jsem tak trochu fanouškem všech.

Těšíš se nebo máš obavy z toho, že bys třeba příští sérii mohla nosit kostým Black Canary?

No, nikdy nevíš co se může stát. Je to televize. Nevím. Nemám tušení. Myslím, že tohle je otázka, na kterou by měl odpovědět Marc nebo Andrew. Pokud jde o mě, byla bych z toho nadšená, bylo by to skvělé a chci někomu nakopat zadek. Takže starosti si nedělám. Jsem z toho nadšená.

V současné době všichni sledují televizi tak, že si kupují DVD s celými sériemi seriálů. A tohle bude jedna z těch show, jsem si jistá, kterou budou chtít mít fanoušci doma a sledovat ji i později. Sleduješ seriály také tímto způsobem? Co si myslíš o tom, že tvoje show bude k dispozici na DVD se všemi bonusy a takovými to věcmi?

Moc se mi to líbí. Myslím, že je to opravdu skvělé. Co se mě týká, momentálně nemám moc času sledovat televizi. Líbí se mi, že je to tímto způsobem přístupné a můžeme tu tak být pro fanoušky. Myslím, že je to důležité a je to v pohodě. 

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /2

tom99

Problém u komiksů je to, že téměř žádná zpočátku normální postava nezůstane normální a časem se stane superhrdinou. Doufám, že toho se tvůrci seriálu zdrží a budeme vídat Laurel jako Laurel. Nejsem moc pro to, aby oblíkala kostým :-)

webmaster
21.2.2013 | 11:46:16
Razzor

nemyslim si, ze se tomu vyhnou… myslim, ze kdyby jim o to neslo, nebyla by ta postava v serialu od zacatku.. je to jedna z hlavnich postav a podle me se s tim proste pocita…

21.2.2013 | 21:44:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama