Arrow Interview s Katie Cassidy

Interview s Katie Cassidy

Interview s Katie Cassidy

Přinášíme vám nový rozhovor s Katie Cassidy, která ztvární Laurel Lance. Tak jak některé předešlé překlady rozhovorů, tak i tento vznik pod taktovkou Patty.


0 0
17.2.2013

Možná by jsi nám mohla říci něco o vztahu Laurel a They. Zatím jsme toho moc neviděli, ale mám podezření, že kvůli historii její rodiny a rodiny Queenů by jejich vztah nějakou historii mít měl. Uvidíme něco více?

Rozhodně dostanete možnost vidět historii vztahu Laurel a They. Thea má něco, co jim dává možnost vytvořit si mezi sebou pouto. Je jako její mladší sestra. Mají za sebou spousty společných let a záleží jí na ní.


Jaké to je, přijít do show, kde má tvá postava i ostatní mytologii, která byla už předtím zdokumentována a ukázaná v jiných seriálech. Mám na mysli, jsi si vědoma této mytologie? Zkoumala jsi to? Co si myslíš o Black Canary?

Určitě. Byla jsem si toho vědoma když jsem podepisovala smlouvu. Udělala jsem menší průzkum, ale nechtěla jsem se do toho příliš ponořit, protože jsem nechtěla, aby se to odrazilo na mé postavě. A myslím, že co se tvůrců týče, viděli ve mě něco, co bylo podobné tomu, co chtěli, aby Laurel měla.

Co ti dává pocit, cítit se jako Laurel? V čem jste si podobné?

Myslím, že Laurel má obrovské množství síly, staví se za to, čemu věří. Je to silná žena. Mám pocit, že jsem docela tvrdohlavá a Laurel je také tvrdohlavá. Nemůže si pomoct, říká co si myslí, když se jí někdo zeptá. V tomhle jsme stejné.

A co ta spousta práce? Byla jsi na to připravená? Vyčerpávající hodiny.

Doslova se cítím, jako kdybych rok nespala. Je to vyčerpávající. Ale stojí to za to. Je to součástí toho, co dělám. Vyplatí se to. Tohle je vše, co chci dělat. Spím později. A ano, mohou to být dlouhé hodiny, ale znovu, celý štáb a herci tam chtějí být a tím je vše jednodušší. Všichni jsou nadšení, když jdou ráno do práce a to je motivující.

Máš oblíbeného hrdinu nebo hrdinku?

Wonder Woman je skvělá. Nevím. Mám pocit, že všichni jsou skvělí. Být super-hrdinou je už samo o sobě super. Mám pocit, že jsem tak trochu fanouškem všech.

Těšíš se nebo máš obavy z toho, že bys třeba příští sérii mohla nosit kostým Black Canary?

No, nikdy nevíš co se může stát. Je to televize. Nevím. Nemám tušení. Myslím, že tohle je otázka, na kterou by měl odpovědět Marc nebo Andrew. Pokud jde o mě, byla bych z toho nadšená, bylo by to skvělé a chci někomu nakopat zadek. Takže starosti si nedělám. Jsem z toho nadšená.

V současné době všichni sledují televizi tak, že si kupují DVD s celými sériemi seriálů. A tohle bude jedna z těch show, jsem si jistá, kterou budou chtít mít fanoušci doma a sledovat ji i později. Sleduješ seriály také tímto způsobem? Co si myslíš o tom, že tvoje show bude k dispozici na DVD se všemi bonusy a takovými to věcmi?

Moc se mi to líbí. Myslím, že je to opravdu skvělé. Co se mě týká, momentálně nemám moc času sledovat televizi. Líbí se mi, že je to tímto způsobem přístupné a můžeme tu tak být pro fanoušky. Myslím, že je to důležité a je to v pohodě. 

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /2

tom99

Problém u komiksů je to, že téměř žádná zpočátku normální postava nezůstane normální a časem se stane superhrdinou. Doufám, že toho se tvůrci seriálu zdrží a budeme vídat Laurel jako Laurel. Nejsem moc pro to, aby oblíkala kostým :-)

webmaster
21.2.2013 | 11:46:16
Razzor

nemyslim si, ze se tomu vyhnou… myslim, ze kdyby jim o to neslo, nebyla by ta postava v serialu od zacatku.. je to jedna z hlavnich postav a podle me se s tim proste pocita…

21.2.2013 | 21:44:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás