Arrow Mohl by být hlavním padouchem šesté řady Vigilante?

Mohl by být hlavním padouchem šesté řady Vigilante?

Mohl by být hlavním padouchem šesté řady Vigilante?

Kromě mnoha dalších otázek nás také zajímá, komu se Oliver bude muset postavit v nadcházející sérii, která nás čeká ještě tento rok na podzim. Mohl by oním hlavním padouchem být Vigilante?


24 2
12.6.2017

I když mnoho z nás ještě rozdýchává letošní finále, ve kterém Prometheus dokázal i za cenu vlastního života vyhrát nad Oliverem, tak nás zajímá, kdo bude dalším úhlavním padouchem, kterému se Oliver bude muset postavit. Vyberou tvůrci někoho zcela nového, nebo se ujmou nějaké staré známé postavy?

Zpátky do hry se může vrátit několik starých postav, například takový Vigilante by se konečně mohl vrátit, protože se od patnáctého dílu Fighting Fire With Fire neukázal v seriálu. Pokud by se role hlavního padoucha neujal, tak se ho v šesté sérii dočkáme tak i tak, protože to tvůrci již dávno potvrdili.


(Kdy se Oliver opět setká s Vigilantem? Foto: CW)

Oliver zatím ještě nečelil úhlavnímu protivníkovi, který by měl metalidské schopnosti. Tím pádem by se hlavním padouchem šesté řady mohla stát Black Siren, která má být zároveň i jednou z hlavních postav. Dále by se Oliver mohl utkat s organizací Helix, která by představovala velmi zajímavého protivníka.

Ať bude novým úhlavním padouchem kdokoliv, tak doufejme ve šťastnou volbu tvůrců. Pátá série ukázala, že když má Oliver surového, brutálního, temného a nevypočitatelného protivníka, tak to seriálu dělá jenom dobře. Magii či nadlidské schopnosti by si měli šetřit do jiných seriálů.

Komu by se Oliver mohl postavit v další sérii?

Diskuze /21

Exie_

Upřímně? Nejlepším padouchem pro Olivera v 6. řadě by měl být rozhodně rychlík! Obratíme karty. Potřebuje konečně proti sobě nějakého „meta“. :D :D

12.6.2017 | 17:22:50
Rubi

Vigilante jako padouch? To by snad ani nešlo. Docela bych se vsadila že hlavním protivníkem bude Helix.

12.6.2017 | 17:39:07
Stardos

Helix, jsem pro :)

12.6.2017 | 17:47:22
league

Jsem proti Vigilante nemá žádné plány. Chci aby byl hlavním záporákem Azrael a bude to Tommy Merlin ze země 2 a ukáže se že příšel na zemi 1 po Zoomovi. Nebo Gorila Grood jak je zavřená v argusu jak si green arrow poradí s Grodem ?

#9 Lex Luthor
12.6.2017 | 17:56:05
league

Azrael https://i.ytimg.com/…qdefault.jpg dost dobrý záporák pro Arrowa. V jednom komiksu proti sobě bojují.

12.6.2017 | 18:02:58
Ben111

Určitě Helix s tím týpkem co jej pomohli zachránit. Vigilanteho vidím spíš jako neutrální postavu.

#7 league
12.6.2017 | 18:40:22
league

Kdyby šel proti Helixu jako tak by to mohlo zase zkazit sledovanost. My chceme něco akčního a jiného. A Azrael je ideální protivník.
#6 Ben111:

12.6.2017 | 19:13:37
I Like Al Sah-Him

Myslím si že Vigilante nebude padouch. Podľa mňa je Vigilante ten čierny dôstojník či poručík polície či čo to tam robí, ten čo to vedie. Odkedy ho Prometheus pobodal a on je v kóme tak ani Vigilanteho nebolo vidno. Navyše jeho výzbroj naznačuje že má nejaké tie kontakty. Záporákom nebude ani Black Siren, tá tvrdila že Prometheovi pomáha len preto že ju zachránil či ako to bolo, pomohol jej utiecť no. S tým Helixom by to možno bola dobrá zápletka, lenže Helix vedel kto je Felicity, kto je Mr. Terrific čiže zrejme bude vedieť aj to že Oliver je Arrow a jeho odhalenie by nebol problém. Osobne si myslím, že by tam nemali ťahať žiadnych metaľudí ani obyvateľov zo Zeme 2 a ukončiť to podobne ako prvú sériu, nejakým záporákom ktorý by bol Oliverovi vyrovnaným súperom čo sa týka boja, stratégie (ak nejakú má). A možno že bude záporákom aj sám Oliver, bude zle znášať smrť niekoho z týmu, bude sa ľutovať a bude chcieť byť so svojím synom. Samantha zomrie na ostove tak bude syna vychovávať s Nyssou, budú ho učiť bojové techniky ligy, niečo ho naučí aj Oliver , dej preskočí o 10 – 20 rokov a z mladého sa stane nový Green Arrow ktorý bude bojovať so Sladovým synom :D :D

#10 league
12.6.2017 | 19:40:26
Lex Luthor

#4 league: Vigilante má cíl, vyhubit všechny padouchy

12.6.2017 | 20:44:13
league

#8 I Like Al Sah-Him: Máš tam chybu Wiliema zabijou až bude green arrow oni měli původně podle komiksu zabít Olivera někde ale nakonec zabili jeho syna a green arrow bude Conner. Takhle to bylo v legendách ale nebylo by špatné kdyby přišel záporák ze země 2 když už budou flasbecky ze země 2 a tommy merlin určitě žije jako na zemi 2 prostě by byla super šestá série.

12.6.2017 | 21:09:21
Lyra

ne nemohl, on musi byt pritel

12.6.2017 | 22:05:00
Rubi

Zatím v každé sérii bylo naznačeno kdo bude zápornou postavou v sérii další … takže když si to shrneme vychází z toho jedině Helix, o nikom jiném tam zmínka nebyla … navíc když znají jejich identity a ví o nich všechno bude to těžký protivník … kápo bude určitě ten co ho pomohli osvobodit.

12.6.2017 | 22:24:47
league

Hlavní padouch batman nebo bane arrow vykrádá batmana takže až udělají seriál batman tak nemůže být na zemi 1 Takže bude ze světa supergirl. jinak walter steel z něj se stal vigilante podle mě co mu quenovi způsobili. ale jestli bude vigilante hlavní padouch tak půjde seriál ke dnu.

13.6.2017 | 11:47:24
antty

Nevím proč, ale myslím, že Vigilante bude černoch, ale nemyslím si, že Steel, Pike má vhodnější postavu a nejen, že Vig se neobjevuje od té doby, co byl on pobodán, ale taky by dávalo smysl, proč k němu šel Prometheus přestrojený za bezďáka. Helix je nejlogičtější možnost, ale nepřipadá mi, že by mohl zabrat celou řadu, takže myslím, že příští rok těch dějových linek bude mnohem víc. Bylo by zajímavé, kdyby se Oliver setkal se svým otcem jako GA z E2. Nakonec by se mohlo ukázat, že je pro něj jeho otec nepřítel (zápletka jako byla ve Hvězdné bráně, když jeden tým SG1 přišel úmyslně do naší reality okrást nás o ZPM, tak něco takovýho). A doufám, že se vrátí Rory.

#15 GreenDragon
13.6.2017 | 14:15:37
GreenDragon

#14 antty: Taky si myslím, že by bylo bezva kdyby se Green Arrow ze Země-1 setkal s GA ze Země-2.

13.6.2017 | 14:57:16
Lex Luthor

Jo doufám, že nedají Helix a nebudou to zbytečně natahovat, aby se to vešlo do 23 epizod podobně jako s Darkem, taky bych uvítal setkání GA ze země 1 a GA ze země 2

13.6.2017 | 19:26:14
Arrow Sniper

Bylo by dobrý, kdyby proti GA byl protivník, jenž by zároveň spolupracoval s hlavním protivníkem flashe a finále by bylo crossover těchto dvou seriálů

13.6.2017 | 21:11:53
gonzaer1

Vigilante není padouch, bojuje proti zločinu. Dokonce i v Legendách, v pozměněné realitě, měl Darkh jeho masku mezi ostatními hrdiny. Kdyby to byl padouch,tak spíše bude Darkhovým spojencem a nezabil by ho.

#19 antty
14.6.2017 | 9:32:40
antty

#18 gonzaer1: To, že je někdo padouch neznamená, že bude automaticky spolupracovat s jiným padouchem. A Vig. je padouch z toho pohledu, že zabíjí lidi (ano, z toho pohledu je GA z první serie taky padouch a já ho tak beru, proto první řadu nemám moc rád, ale beru ji jako nutný začátek příběhu). Každopádně ani Helix ani Vig. by neutáhli celou řadu (i kdyby to byly dvě dějové linie) a nezapadá do toho Bl.Siren

#20 league
15.6.2017 | 14:45:47
league

#19 antty: jako první řada je super jak se Oliver rve s triádou a chrání Malcoma.

21.6.2017 | 16:46:50
league

Hele jako hlavní záporák už je lepší Tália.

3.7.2017 | 22:52:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás