Arrow Snad už definitivní tečka: Manu Bennett se vrátí, ale dočkáme se pouze jeho hlasu

Snad už definitivní tečka: Manu Bennett se vrátí, ale dočkáme se pouze jeho hlasu

Snad už definitivní tečka: Manu Bennett se vrátí, ale dočkáme se pouze jeho hlasu

Tahanice kolem Manu Bennetta začínají znepříjemňovat poslední dny páté řady seriálu Arrow. Nyní by měl být všem sporům konec.


8 12
14.4.2017

Návrat oblíbených postav je vždycky velmi diskutovanou záležitostí, ale v případě návratu Manu Bennetta do seriálu Arrow se to hodně zkomplikovalo. Nejdříve se tvrdilo, že se vrátí jak Manu Bennett, tak i Deathstroke, poté bylo toto oznámení popřeno samotným Manu Bennettem. Vypadalo tedy, že se Deathstrokea skutečně dočkáme, ale pod jeho maskou nebude tvář Manu Bennetta.

Definitivní tečku za celou kauzou udělal tvůrce Marc Guggenheim. Tedy doufejme, že tentokrát tvrdí pravdu. Na svůj Twitter včera večer napsal: „Jsem rád, že vám mohu potvrdit, že hlas Manu Bennetta určitě uslyšíte v letošním finále.“ Po tomto výroku to tedy vypadá následovně – v poslední letošní epizodě se objeví kaskadér, který na sobě bude mít kostým Deathstrokea. Manu Bennett namluví několik dialogů, které tvůrci Arrowa využijí k tomu, aby Deathstroke něco řekl. Jeho hlasu se tedy dočkáme, ale obličeje ne.

Pokud se opět něco změní, tak vás pochopitelně budeme informovat.

Diskuze /10

Ben111

Škoda, ale lepší než nic…

14.4.2017 | 7:08:17
Norbit882

No tak já osobně tipuji, že jenom hlas neuslyšíme. To může být klidně eufemismus. Třeba je to myšleno tak, že ho prostě uvidíme v seriálu. Co my víme? Dělaji si z nás prdel celou dobu, protože asi už zjistili jak moc je Deathstroke, potažmo Manu Bennett pro nás fanoušky důležitý a že je to jedna z nejlepších postav co se tam kdy objevily.

14.4.2017 | 7:19:47
Lex Luthor

Myslím, že tahanice budou ještě pokračovat a tohle není definitivní tečka.

14.4.2017 | 9:26:24
Stardos

Jako byly fotky, jak přijel do města, ve kterém se natáčí. Přijel, jen aby daboval? :D Ne, taky si myslím, že tam prostě bude aspoň jedna scéna.

14.4.2017 | 9:30:18
czjohns

Vzhledem k tomu, co tweetuje (https://twitter.com/…988274470913) si asi dělá ze všech prd*l :D

14.4.2017 | 10:51:07
Xavik

Tady mám něco pro nedočkavce. :) http://www.edna.cz/…rialu-arrow/

admin
14.4.2017 | 11:12:11
Argenium

tyhle „informativní“ články mě neskutečně baví, Manu Bennett něco z prdele (?) na twitteru napíše a už je tady o tom okamžitě článek, tvůrce na to zareaguje a už je z toho další článek… já jenom doufám, že jediný důvod, proč tohle autor dělá, je prostě aby měli víc článků, jinak to totiž hodně podkopává serióznost týhle stránky…

#9 Xavik
14.4.2017 | 12:03:07
Lex Luthor

tak uvidíme co napíšou příští týden

14.4.2017 | 13:59:58
Xavik

#7 Argenium: Je to úplně normální novinka jako každá jiná. Místo toho, abys byl rád, že vás informujeme o aktuálním dění týkající se seriálu, tak ti to vadí. :) Tomu moc nerozumím.

admin
15.4.2017 | 0:20:48
league

Ale myslým si že to jako to bude nepříjemný až si Deadstroke sundá masku a nebude to Manu Benet a uvidíme někoho jiného. Kdyby si ji vůbec nesundal tak by to bylo super!

15.4.2017 | 13:03:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás