Arrow Stephen Amell měl koronavirus a bál se, že kvůli němu ohrozí natáčení svého nového projektu Heels

Stephen Amell měl koronavirus a bál se, že kvůli němu ohrozí natáčení svého nového projektu Heels

Stephen Amell měl koronavirus a bál se, že kvůli němu ohrozí natáčení svého nového projektu Heels

Pokud máte rádi herce Stephena Amella, tak se určitě těšíte na jeho další seriál Heels, ve kterém si zahraje hlavní roli, tentokrát však padoucha. Herec však nedávno prozradil, co se mu přihodilo.

11 0
28.10.2020

Herec Stephen Amell se seriálu Arrow věnoval dlouhých sedm a půl let, nicméně brzy se ho dočkáme v dalším seriálu, ve kterém se taktéž ujme hlavní role. Tentokrát je řeč o seriálu Heels, jenž se zaměřuje na na wrestling, Amellovu zálibu. Seriál se stále natáčí, přičemž herec nedávno odhalil, že ho mohl celý ohrozit.

Amell se zhruba před týdnem rozpovídal o své nedávné zkušenosti z koronavirem. Když se zrovna věnoval natáčení v Altantě, tak se jím jeden člen štábu nakazil. Kvůli tomu museli jít všichni na testy, přičemž právě Amell zjistil, že je taktéž pozitivní. V tu chvíli dostal strach, že ohrozil celý projekt: „Když k tom došlo, tak jsem si řekl: ‚No ty krávo, právě jsem zničil celý seriál, protože jsem neustále na place a každý den natáčím nové záběry.‘ Nemohl jsem se z toho vzpamatovat, říkal jsem si, že to kvůli mně budou muset přerušit.“


(Čeká na Amella další úspěšná role? Foto: CW)

Herec však nakonec nic neohrozil, během jeho absence se natáčení přerušilo jen na jediný den, zbylé dny se štáb věnoval scénám, ve kterých nehrál. „Naštěstí natáčíme seriál, u kterého jsou všichni na toto připraveni, ale ne všechny štáby si mohou dovolit dvoutýdenní volno,“ dodal herec.

Nakonec se Amell podělil i o průběh své nemoci, který byl dosti mírný. Neměl žádné horečky, nicméně se v noci často budil celý zpocený. Dále prý ztratil chuť k jídlu, kvůli čemuž během tří týdnů zhubl o téměř 7 kg. Nyní se vrátil k natáčení, takže by stále mělo platit, že se seriálu dočkáme během příštího roku.

Zdroj článku: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás