Arrow Tvůrce tvrdí, že už tento týden se začne pracovat na velkém crossoveru

Tvůrce tvrdí, že už tento týden se začne pracovat na velkém crossoveru

Tvůrce tvrdí, že už tento týden se začne pracovat na velkém crossoveru

Kromě samotných komiksových seriálů stanice CW se fanoušci těší především na letošní velký crossover, který se bude skládat ze čtyř dílů. Podle Marca Guggenheima se na crossoveru začne pracovat už během tohoto týden.


26 6
28.6.2017

Letošní velký crossover se podle tvůrců komiksových seriálů stanice CW bude jistojistě skládat ze čtyř dílů, což znamená, že celý crossover bude skutečně tvořen seriály Supergirl, The Flash, Arrow a Legends of Tomorrow. Takový crossover si vyžádá spoustu příprav, a proto se se vším musí začít co nejdřív.

„Věřte mi, nebo ne, ale už jsme to řešili. Myslím, že tohle je nejdříve, co jsme nějaký crossover řešili. Popravdě se během tohoto týdne sejdu s Gregem a Andrewem, abychom se o tom poprvé pořádně pobavili. A pokud to dopadne tak, o čem jsme se už dřív bavili, tak to bude vážně něco,“ prozradil tvůrce Marc Guggenheim.


(Foto: CW)

Tvůrci si pochopitelně uvědomují, že tyto crossovery jsou velmi žádané a očekávané. „Každý rok je na nás vyvíjen čím dál větší tlak a pokaždé mi přijde, že jsme ten letošní crossover překonali. Překonat ten loňský bude skutečně těžké, protože co lepšího můžeme udělat než mimozemšťany? Myslím, že máme několik skvělých nápadů,“ řekl Marc Guggenheim.

Myslíte si, že tvůrci vymyslí něco lepšího než to, co nám ukázali minulý rok?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /12

Hybrid

Mohli by ísť proti démonom :) a tak by mohli do crossoveru zapojiť aj Constantina :D

28.6.2017 | 17:29:37
Lex Luthor

Mohli by se utkat s Justice Lords, se svými dvojníky, kteří v jiném vesmíru ovládli svůj svět a stali se z nich vládci.

#3 Harmasan #9 tomaz1124 #10 tomaz1124
28.6.2017 | 19:29:44
Harmasan

#2 Lex Luthor: Justice Lords. To je kdo ?

#4 Big_Boss
28.6.2017 | 20:16:59
Big_Boss

#3 Harmasan: Animovanej seriál Justice League 2×11 a 2×12 – Better World. Alternativní verze hrdinů z Justice League, kteří na jiné Zemi se stali „vládci“, upřednostňující bezpečí před svobodou.

28.6.2017 | 21:22:31
Lex Luthor

Ano to jsou oni tvůrci milují bitvy mezi hrdiny v prvním crossoveru proti sobě bojovali flash vs arrow, v tom třetím spolu čelili ostatním hrdinům, ted by mohli hrdinové čelit svým zlím dvojníkům z jiného vesmíru. Zde https://www.google.cz/search?…: obrázek Justice Lords

#8 dexter_kazmin
28.6.2017 | 22:27:32
WolverineCzE

A co nebo crossover kde by byl easter egg na Lucifera Morningstara,Pre­achera a byl by tam Constantine a bojovali by proti demonum.

#7 Big_Boss
29.6.2017 | 8:08:01
Big_Boss

#6 WolverineCzE: To není špatný nápad, to bych si nechal líbit. Jen nevím jestli to není až moc velký skok v crossoveru a nevím jak by tohle natáhli na 4 díly. Jelikož se má ve 3. Sérii Legend objevit magie, upřednostnil bych spíše Constantina tam a nechal bych ho rovnou v týmu.

29.6.2017 | 9:42:39
dexter_kazmin

#5 Lex Luthor: To me zas prijde po 3. rade Flashe jako opakovani. Takze pokud mozno byc hse zlym dvojnikum z budoucnosti/jine zeme spis radsi vyhnul.

29.6.2017 | 9:58:47
tomaz1124

#2 Lex Luthor: nejake to cestovani v čase to je super

29.6.2017 | 11:41:02
tomaz1124

#2 Lex Luthor: nejake to cestovani v čase to je super

29.6.2017 | 11:41:02
Dethrox

Majú multivesmír a legendy :D takže majú z čoho vyberať :D len dúfam že keď už je možnosť cestovať v čase tak to neskončí tak že sa na konci crossoveru nebude treba vrátiť a zmeniť niečo v priebehu 5 minút a hotovo koniec :/ to budem veľmi sklamaný..

30.6.2017 | 2:24:16
league

Mohli by si to rozdat s Teen Titans. Ale proti démonům to také není špatný nápad. Nebo by tam mohli dát opravdový hraný pokémony to by bylo také zajímavé hlavně né už Dominátory. Měli je aspon všechny povraždit. Nebo Lexe Luthora ze země 1 na zemi supergirl ho superman zabil v justic league komiksu jdou proti Lexovi.

30.6.2017 | 11:49:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás