Arrow Elisa Schwartz

Elisa Schwartz

Elisa Schwartz

Doktorka nemocnice Starling General.

Sezóny 5
2016 - 2019

Doktorka Elisa Schwartz pracuje v nemocnici Starling General, která je jednou z nejlepších nemocnic Star City. Setkáváme se s ní pravidelně, když se členové Olivera týmu nachází v úzkých, co se týče jejich zdravotního stavu. Starala se například o Theu, u které byla její krvežíznivost zrovna na vysoké úrovni.

Kvůli tomu, že ji Oliver a jeho společníci tak často navštěvují, jí došlo, kdo jsou skutečně zač. Podobně takto Oliver navštívil doktorku už několikrát, ať už to bylo kvůli Laurel, napadení Vigilantem nebo Renemu, který se po boji s Green Arrowem ocitl v kritickém stavu. Doktorka Schwartz ho však dokázala zachránit.


Na první pohled se jedná o milou a příjemnou ženu, která je ochotna pomoci každému. Své oddělení v nemocnici Starling General vede svědomitě a vždy ukázala, že stojí na straně dobra.

Tato postava byla pojmenována po tvůrkyni Beth Schwartz, která se na seriálu Arrow podílí už od první série.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Medic! :D

22.5.2018 | 0:28:08
God of war

To nevím kdo je

19.5.2018 | 18:45:11

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás